Лазня парить - здоров'я дарує! Похід в баню сауну на дровах в Києві

Опубликовано: 15.12.2019

Тепловий фактор при низькій абсолютної і відносної вологості повітря викликає спазм судин шкіри і підшкірної жирової клітковини, який через короткий час змінюється їх розширенням, в результаті кровотік посилюється в 3-5 разів. Ці зміни здійснюються за рахунок прискореного синтезу в умовах сауни медіаторів - локальних регуляторів кровотоку - брадикініну, гістаміну і простагландинів. Якщо ви бажаєте оздоровити своє тіло і весело провести з друзями час в сауні, то в Києві тут є відмінні лазні на дровах за доступною ціною, можете зараз заказать мiсце тут https://banniy-dvor.kiev.ua.

Інтенсивні доцентрові потоки імпульсів зі структур шкіри, чутливих до високої температури, активують термочутливих нервові клітини гіпоталамуса, в яких формуються відцентрові потоки імпульсів і поширюються по волокнах вегетативної нервової системи до потових залоз. В результаті цих процесів значно збільшується потовиділення і випаровування його з поверхні шкіри. Під час парового поштовху через підвищення вологості інтенсивність випаровування поту зменшується.

У міру збільшення температури повітря в потельную пропорційно збільшується потовиділення, обсяг поту при цьому варіюється від 200 мл до 2 л. Поверхневі тканини нагріваються до 40-42 ° С, а температура внутрішніх органів підвищується на 1 ° С. Температура швидко нормалізується в міру остигання організму, а кількість втраченої в складі поту рідини заповнюється протягом декількох діб.

Активація в умовах підвищеної температури центральних чутливих до температури нервових клітин гіпоталамуса призводить до збільшення частоти скорочень серця, яке неухильно прогресує, особливо при знаходженні хворого на верхніх полицях потельную і в вертикальному положенні. Діастолічний ( «нижній») артеріальний тиск і швидкість течії крові при цьому має тенденцію до зниження, що сприяє розширенню вінцевих судин серця і посилення його скоротливості.Вдихуваний хворим гаряче повітря сауни стимулює розширення бронхів, зменшення виділення їх слизової секрету, зниження опору тканини легенів, збільшення швидкості газообміну в дистальних їх частинах - альвеолах. Інтенсивне випаровування поту з поверхні трахеобронхіального дерева призводить до поліпшення його прохідності, що тягне за собою збільшення глибини і частоти (до 22-24 в хвилину) дихання.