16 способов побороть осеннюю хандру

Опубликовано: 18.02.2017

видео 16 способов побороть осеннюю хандру

"Осенний синдром": как справиться с осенней депрессией?

Не вистачає мотивації впоратися з осінньою нудьгою? Є кілька способів зробити це по-науковому!
Обстоятельств осінньої хандри, а іноді навіть депресії, кілька: менша тривалість світлового денька, похмура погода, зниження атмосферної температури, кінець сезону відпусток, брак серотоніну. Але пам’ятайте: у будь літа є одна риса – воно закінчується восени. Так що гріх переживати з приводу природних процесів. Краще дійте!

Займіться спортом!
Несильні фізичні навантаження – прогулянки, пробіжки, фітнес, плавання – показано в боротьбі з поганим настроєм. Вченими доведено, що фізичні навантаження підвищують рівень ендорфінів – гормонів радості. Крім того, кожне виконане вправу дарує спортсмену-любителю дозу віри внутри себя, а це набагато сильніше антидепресантів! Плавання, аквааеробіка і велосипедні прогулянки чудово розслабляють і дарують красу тіла: погляд у дзеркало може підняти настрій, адже ви бачите в ньому свій шлях до досконалості!

Додаткових 16 способів ви знайдете на сайті: 16 способов побороть осеннюю хандру + бонус: техника "Скан" от Танюши Solnyshko + приз: техника «Скан» от Танюши Solnyshko.

Можна також поєднати два засоби і винайти одне універсальне: наприклад, спорт+кольоротерапія = прогулянки стежками, усипаним оранжево-жовтим кленовим листям.

Харчуйтеся верно
Жоден психолог не дасть вам ради заїдати депресію. Але не про заїданні мова, а про те, що раціон дуже очень впливає на настрій людини. Восени варто включити в перечень щодня споживаних продуктів харчові антидепресанти. Перший у цьому списку – шоколад. Гіркий, чорний, з високим вмістом какао-продуктів. Крім того, шоколад – це антистрес, джерело фенілетиламіну, який стимулює вироблення гормону щастя, і магнію, що робить нервову систему стійкою.


Средства от осенней хандры – За живе! Сезон 3. Выпуск 36 от 27.10.16


Как побороть осеннюю хандру?!


 

rss