Наука підтверджує: чим люди розумніші, тим більше вони відволікаються від роботи

Опубликовано: 12.01.2019

видео Наука підтверджує: чим люди розумніші, тим більше вони відволікаються від роботи

NYSTV - Real Life X Files w Rob Skiba - Multi Language

Розриваючись між електронною поштою, соціальними мережами, декількома вкладками браузера, розмовою з колегами і думкам про те, що приготувати на вечерю, ви деколи насилу концентріруетесь на роботі. Однак, згідно з останніми науковими дослідженнями, причина, по якій вам так важко зосередитися, не так вже й негативна.


Our Miss Brooks: First Day / Weekend at Crystal Lake / Surprise Birthday Party / Football Game

Ви часто відволікаєтеся на різні зовнішні і внутрішні подразники, тому що ви розумні. І чим люди розумніші, тим важче їм залишатися сфокусованими на одному занятті.

Недавнє дослідження, що полягає в спостереженні за звичками десятків тисяч робітників з сімнадцяти країн світу, показало, що чим вище рівень вашого інтелекту, тим легше ви відволікаєтеся.

Ці результати порівняно просто пояснити. Чим ви розумніші, тим більшим цікавитеся, тим цікавіше і пізнавальним, тим більше ідей виникає у вас в голові. Інтелігентним людям складно розставляти пріоритети над тим потоком думок, які з величезною швидкістю проносяться у них в голові. Це як безліч лампочок, а засвічуються в великому темному приміщенні: чим більше приміщення і чим більше лампочок загоряється, тим складніше розглянути і вимкнути (або залишити горіти) кожну з них. Залишається або відволікатися, або злитися і засмучуватися. А якщо врахувати, що сучасне робоче простір просто створено, щоб відволікати - телефони, комп`ютери, планшети, дзвінки, переговори, звукові сигнали про отримання повідомлень, - ну як тут залишатися сфокусованим?

Тому, коли наступного разу ви відволічетеся від роботи, зробіть наступний висновок - це тому, що ви дійсно розумні!

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

Статті схожі на "Наука підтверджує: чим люди розумніші, тим більше вони відволікаються від роботи"