Піші походи вихідного дня, полонина Боржава

Опубликовано: 11.01.2019

видео Піші походи вихідного дня, полонина Боржава

Боржава вихідного дня

Українські Карпати та полонина Боржава є улюбленим місцем активного відпочинку українців та закарпатців.


Піший похід в зимові гори Карпати, ПіКуй 2017, Вододільний Хребет / Поход в зимние Карпаты, г. Пикуй

Полонина Боржава приваблює своєю позитивною енергетикою, чудовими краєвидами, шикарним ландшафтом, різноманітністю гір та вершин, можливістю відчути природу ближчим через збір ягід та трав, цікавими об’єктами, великою кількістю маршрутів (як і пішохідних так і велосипедних та лижних), зручною логістикою.


Подорожуємо Україною. Одноденний похід зимовими Карпатами (Полонина Боржава)

Українські Карпати та полонину Боржаву за стрімкі схили полюбляють пара планеристи.

Взимку напрям Українські Карпати, та полонина Боржава – це рай для сноубордистів та лижників. Круті, але небезпечні схили щороку приваблюють любителів екстремального фрірайду. У літку на галявинах біля водопаду Шипіт збирається хіппі.

Фахівці туристичного супроводу Закарпаття пропонують для Вас цікавий, активний та пізнавальний відпочинок з пізнаванням місцевої спадщини: культури, історії, традицій.

Активний відпочинок є специфічним. І це має розуміти кожен учасник атракції. Для безпечного та приємного відпочинку потрібно дотримуватись правил безпеки під час групових та індивідуальних туристичних піших походів. Кожен з учасників має чітко розуміти куди іде, навіщо (ціль та мета) та які фізичні даним володіє.

Основні вершини полонини Боржави:

Темнатик 1343 м.н.р.м. Плай 1323 м.н.р.м. Великий Верх 1598 Стій 1681 м.н.р.м. Гемба 1494 м.н.р.м. Маґура-Жиде 1518 м.н.р.м.

Основні місця виходу на маршрут:

Смт. Воловець (Воловецький район) Воловецький перевал (кордон Воловецького та Міжгірського районів) село Гукливе (Міжгірський район) село Пилипець (Міжгірський район) село Подобець (Міжгірський район)

Полонина Боржава пропонує безліч маршрутів. Все залежить від бажання туриста, від його фізичних можливостей та від логістики. ТІЦ «Закарпаття» пропонує маршрути трьох категорій:

Легкий – для початківців

Воловець – Темнатик – Воловець Воловець – Плай – Воловець Пилипець – Гемба – Пилипець Перевал Воловецький – Великий Верх

Середній – для любителів

Воловець – Темнатик – Плай – Воловець Пилипець – Великий Верх – Пилипець Гукливий – Великий Верх – Пилипець Пилипець – Стой – Пилипець/Оса/Вовчий

Важкий – для професіоналів

Воловець – Темнатик – Плай – Великий Верх – Воловець Воловець – Стой – Воловець/Оса Пилипець – Стой – Великий Верх – Плай – Темнатик – Воловець Пилипець – Великий Верх – Стой – Вовчий/Оса

Можливі інші варіанти маршрутів.

Важливо. Спеціалісти з туристичного супроводу та планування туристичних маршрутів, допоможуть тим, хто вирішив відвідати Українські Карпати. Разом з Вами, фахівці допоможуть розробити ексклюзивні та унікальні групові, індивідуальні тури на замовлення, з наданням послуг:

Трансфер з місця приїзду групи, на маршруті Супровід автомашини по маршруту Оренда інвентарю та спорядження Послуги провідника (провідників) групи Розміщення на маршруті (намети, готелі, садиби, турбази,) Харчування на маршруті (індивідуальне, спільне, групове)

Формуючи запитання, вкажіть :

орієнтовна дата приїзду, від’їзду орієнтовна кількість осіб фізичний стан учасників групи, готовність до навантажень бажані об’єкти показу, міста для відвідування Вид проживання: В наметах в горах В садибі В готелі Кемпінг Харчування під час переходу Відсутнє Групове Індивідуальне В польових умовах В закладу

Тривалість походу в Карпати:

1 день 2 дня  3 дня 4 дня Понад 4-х дні

Плануючи пішохідні походи, ми завжди порекомендуємо, що можна побачити під час подорожі, куди варто поїхати, де найкраще зупинитись.

Щоб зробити замовлення, напишіть запит на адресу організаторів походів з наметами:

Для листів та замовлень : [email protected] Контактний тел : 0953341020 Пропозиції походів в Карпати на сторінці Боржава Тур

 

rss