Zhytomyryanka.info

Опубликовано: 07.01.2019

Вживайте волокнисті продукти

Волокнисті продукти в організмі практично не перетравлюються. Вони містяться в рослинній їжі, їх ще називають баластом рослинної їжі. До волокнистих продуктів відносяться овочі, зерновий хліб, коричневий рис, ячмінь, сочевиця і боби. Вживання волокнистих продуктів сприяє зниженню ризику онкологічних захворювань, на сайте zhytomyryanka.info. Так само вони допомагають знизити рівень холестерину, запобігає появі каменів у жовчному міхурі і допомагає контролювати свою вагу. Саме волокнисті продукти змушують нас пережовивает їжу.

Вживайте вітаміни, мінерали, і антиоксиданти

Овочі, фрукти і зернові містять в собі велику кількість вітамінів, мінералів та інших численних природних речовин (антиоксидантів). Антиоксиданти борються з вільними радикалами які можуть пошкодити мембрани клітин організму і викликають передчасно е старіння. Численні дослідження показали, що люди які їдять багато овочів і фруктів мають більш низькі показники захворювань серця і ракових пухлин.

Не зациклюйтеся щодня на одних і тих же продуктах харчування. Постійно намагайтеся урізноманітнити свій раціон. Коли ви вживаєте різні продукти, ваш організм отримує більш широкий спектр поживних речовин.

Цукор в невеликих кількостях додає смаку і є корисним джерелом енергії для спортсменів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Але при вживанні цукру в великих кількостях надлишки енергії відмовляються організмом як жирової тканини Так само цукор сприяє утворенню карієсу.

Пийте більше рідини

Випивати два літри води (приблизно 8 склянок) в день просто необхідно що б уникнути зневоднення і нормалізувати роботу нирок. Якщо ви займаєтеся спортом або ведете активний спосіб життя то вам варто збільшити вживання води. Так само в жарку погоду організм витрачає більше вологи з цього і пити треба більше. Вживати треба саме воду. Алкоголь міцну каву і газовані напої в рахунок не йдуть так як вони навпаки змушують нирки виводити з організму більше рідини.

Отримуйте задоволення від їжі


что будет если не успеть укрепить иммунитет осенью? Полезные советы диетолога Скачко