Секрети здорового сну

Опубликовано: 21.10.2018

видео Секрети здорового сну

Чому дитина плаче? Секрети здорового сну!

Чи прокидалися ви коли-небудь з відчуттям втоми, недосипання та з «пом’ятим» обличчям? Думаю, що так, адже дослідження підтверджують, що такі проблеми є знайомими більшій половині людства. Щоб добре почуватися вранці, варто знати основні секрети здорового сну . Ці поради будуть корисними як молодятам, які тільки готуються до весілля і постійно втомлюються, так і молодим батькам, для яких якісний сон є дуже важливим.


Секрет Идеального Сна и Легкого Пробуждения

Читайте також:

Перед сном не рекомендується пити чай, каву та апельсиновий сік. Вони тонізують організм, нервова система збуджується, і сон як рукою знімає. Після вечері можна подивитися телевізор, почитати, послухати спокійну музику. Детективи, фільми жахів і навіть новини краще відкласти до ранку.


Правила здорового сну - Доктор Валіхновський

Тепер поговоримо про кімнату, в якій спимо. Вологість у приміщенні повинна бути вище 65%. Тільки в цьому випадку шкіра отримає достатню кількість вологи. В задушливому приміщенні шкіра втрачає пружність, стає млявою.

Медики дають рекомендації і з приводу, яка поза під час сну для кого найбільш зручною. Найкорисніше спати на спині. Висновок: прокинувшись посеред ночі, відразу перевертайтеся на спину. Втім, спати на боці не так вже шкідливо, набагато шкідливіше спати на животі. У цій позі збільшується поперековий вигин. Так з’являються болі в попереку. А ще порушується кровотік у хребетних артеріях. Якщо любите перед сном почитати лежачи, постарайтеся не дуже сильно напружувати шию - прийміть положення напівсидячи, щоб звести до мінімуму навантаження на шийні хребці.

Кажуть, корисно спати взагалі без подушки. Але в кожному разі, якщо ви страждаєте від болів в шиї, високі подушки - це не ваш вибір. Оптимальним вважається таке положення голови під час сну, при якому плече лежить на матраці, а подушка заповнює простір між плечем і головою. Тому подушка повинна бути або прямокутною і м'якою, або ортопедичною. З приводу наповнювачів для подушок сказано багато. Але якщо у вас проблеми з хребтом, краще використовувати натуральні наповнювачі. Японці взагалі впевнені, що саме гречка обіцяє порятунок від головних болів, безсоння, храпу і т.п.

Що стосується матрацу, то тут треба керуватися прямо протилежним правилом: краще спати на ньому, ніж у ньому. Однак не вірте і розумникам, які радять спати ледве чи не на дошках. Ця порада підходить тільки для людей з переломом хребта, яким протипоказані навіть невеликі його вигини. А для звичайних людей тверда постіль - суцільне мука. Найкращий вибір - суцільні, рівні, напівм'які матрасы . Якщо ви хочете придбати якісний матрац, завітайте в мультибрендовий магазин matrashop.ru.

Спати потрібно не менше восьми годин. Вчені стверджують: люди, які дотримуються цього правила, менше схильні до ожиріння. Лягати спати краще до опівночі. Перед сном - ніяких комп'ютерних ігор, фільмів жахів та інтенсивної роботи. Не можна також займатися спортом.

Солодких вам снів!


 

rss