Зловили снігову людину.

Опубликовано: 21.10.2018

видео Зловили снігову людину.

На Волині селяни самотужки затримали групу браконьєрів

В Інгушетії прикордонники зловили снігову людину.У Інгушетії Джейрахском районі в лісі прикордонники зловили дивну двометрову

істоту, схожу на снігову людину. Про це повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на міністра праці та соціального розвитку республіки Багаудіна Маршанія.

«Кілька днів тому в Джейрахском районі мисливець побачив, як ведмідь схопив барана і потягнув у ліс. Мисливець пішов слідом за ним, зробив кілька пострілів, після чого тварина вскочило на дві ноги і зникло в лісі. А сьогодні прикордонники проводили у цій місцевості зачистку, і в невеликій лощині виявили дивну тварину «, — сказав Маршанія.

На Київщині зловили містичну істоту - Вікна-новини - 10.07.2013

За його словами, спіймана істота привезли в зоопарк, розташований на території підвідомчого будинку відпочинку Прикордонного управління ФСБ РФ в селищі Сурхахі Назранівського району Інгушетії.

«.. Я вам скажу: тварина схоже на горилу близько двох метрів ростом, темного кольору, ймовірно самка, дуже велика Зазвичай горила спирається на передні руки, а ця стоїть вертикально, як людина гарчить і видає незрозумілі звуки», — розповів міністр. За його словами, тварина дуже сильно налякане, харчується в основному м’ясом і рослинністю.


На Житомирщині скажені лисиці атакують людей

«Одні кажуть, що це снігова людина, інші — що велика мавпа, але, чесно кажучи, я такого в житті не бачив», — підкреслив Маршанія. За його словами, через кілька днів в республіку з Москви повинні приїхати фахівці і забрати дивну тварину.


 

rss