Україна хоче створити найбільшу в світі сонячну електростанцію

Опубликовано: 21.10.2018

видео Україна хоче створити найбільшу в світі сонячну електростанцію

Зроблено в Україні. "Турбоатом" – український конкурент "Siemens"

Правітельство України висловило бажання створити на відчуженоій навколо ЧАЕС території парк електричної енергії загальною площею 60 км2 і сподівається залучити до цього проекту інвесторів, т. К. Власних коштів у країни немає. Загальна потужність електростанції може скласти 1400 МВт. Це майже третина потужності ЧАЕС, що вироблялося нею до аварії.


Зроблено в Україні. Найбільша у світі писанка

При цьому близько 1000 МВт може видати сонячна електростанція, а решта 400 МВт — інші методи отримання відновлюваної енергії.

На сьогоднішній день найбільшою сонячною електростанцією є станція, розташована в Китаї на площі в 23 км2. Вона виробляє близько 850 МВт.

Перевагами Чорнобильської зони вважаються наявність готової високовольтної лінії і дешева земля. Досить у України і фахівців, що мали справу з електростанціями.

У проекті не вказується, хто і як буде будувати, а також обслуговувати станцію, розташовану в непридатною для життя зоні. Проте, про можливу участь у проекті заявив Європейський банк реконструкції і розвитку, якщо з’являться інвестиційні пропозиції та будуть опрацьовані всі існуючі ризики і проблеми.


 

rss