В ЄС сподіваються скасувати візи для українців у 2016

Опубликовано: 21.10.2018

видео В ЄС сподіваються скасувати візи для українців у 2016

У квітні Єврокомісія може запропонувати скасувати візи для українців

Європейський Союз сподівається за запровадження безвізового режиму з Україною у 2016 році.Про це у понеділок під час прес-конференції в Києві заявила посол Латвії в Україні Аргіта Даудзе, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми бачимо саміт у Ризі як робочий захід. Ми б хотіли досягти прогресу у питанні переміщень, це означає для України, якщо це буде можливо. Ми хочемо, щоб 2016 рік став для України та Грузії роком, коли буде запроваджений режим короткострокових безвізових поїздок",- зазначила Даудзе.


У Європарламенті підтримують скасування віз для українців

Вона підкреслила, що політичне рішення щодо безвізового режиму базуватиметься на експертних висновках про готовність України до цього режиму.

«Ми закликаємо Україну працювати над реалізацією плану дій з лібералізації візового режиму»,- зауважмла Даудзе.


ЄС не поспішає з безвізовим режимом для України

За її словами, введення біометричного паспорта є важливим кроком на цьому напрямку, однак європейські експерти також очікують подальшого прогресу в питанні боротьби з корупцією, реформи прокуратури та судової системи, боротьбі з організованою злочинністю.

«Доповідь експерта буде підготовлена напередодні Ризького саміту. У документі будуть висновки, чи готова Україна до безвізового режиму з Євросоюзом, будемо сподіватися у 2016 році»,- підсумувала латвійський дипломат, країна якої з 1 січня головує в Раді ЄС.


 

rss