Переїзд до Польщі усією сім’єю

Опубликовано: 21.10.2018

Доволі багато людей цікавляться переїздом до Польщі . Часто це випадки, коли чоловік хоче аби до нього приєдналась дружина з дитиною, або ж діти мають бажання перевести своїх батьків.

Зауважимо, що об’єднання родини, можливе навіть тоді, коли іноземець має тільки дозвіл на тимчасове перебування в Польщі. Отримання такого дозволу можливе тільки у випадку, коли іноземець доводить, що його перебування в Польщі більше як три місяці є необхідним, і має на то відповідні причини. Дозвіл на тимчасове проживання, можна оформляти кожного разу, коли є причина перебувати в Польщі довгий час, але не більше ніж три роки.


Українці готові їхати закордон: на роботу, але з поверненням

Памятайте, що кожна людина, в незалежності від того, громадянином якої країни вона є, має також право на захист на тереторії країни, на якій вона знаходиться в даний час.

Екстрені номери Польщі:

997- поліція

999 - швидка медична допомога

998 - пожежна охорона

У разі винекнення проблем, можна звертатись у Посольство України в Республіці Польща, яке знаходиться за адресою: Al. J.Ch. Szucha 7, 00-580 Warszawa, Polska

Посольство: +48 (22) 629-34-46 , 622-47-97, Гаряча лінія Посольства (прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України): + 48 698 608 837

У законі зазначено, що дозвіл на тимчасове проживання родини іноземця, який проживає в Польщі на підстві наступних випадків:

1.З метою об’єднання родини з особою, що проживає на тереторії Польщі щонайменше два роки, на підставі виданих дозволів, які передбачають тимчасове проживання.

2.За умови наявності дозволу на тимчасове перебування, що виданий на підставі договору, що передбачає дослідницький проект (підписаний з науковим осердком, який розміщений в Польщі).

3.На підставі дозволу на тимчасове перебування з метою виконання роботи, що вимагає відповідної кваліфікації.

4.У зв’язку з наданням згоди на перебування на тереторії Польщі, з гуманітарних причин.

Родина має право виїзду, якщо виконані всі умови щодо страховки,  джерел доходу, та виконаних інших вимог, то вам не мають права відмовити у переїзді до родича, який проживає в Польщі.

Варто пам’ятати, що подаючи заяву про дозвіл на тимчасове перебування для родини, потрібно доводити, що спричинює таку ситуацію. У випадку дружини необхідно надати свідоцтво про шлюб із нотаріально завіреним перекладом, виконаним у Польщі. Якщо дружина відправляється з дитиною, то потрібно, обов’язково надати свідоцтво про народження із нотаріально завіреним перекладом.

Зазначаємо також, що іноземцеві надається дозвіл на тимчасове перебування з метою об’єднання з родиною, за запитом іноземця, який живе на території Республіки Польща, до якого член родини прибуває або з яким проживає на території Республіки Польща.

Якщо в планах довгострокове перебування на тереторії Польщі , то в цьому випадку вам потрібно подбати, про наступні документи, які згодом, дозволять отримати громадянство Польщі: запис закордонних свідоцтв цивільного стану до польських книг, подбати, щоб у свідоцтві про народження було правильно записане родове прізвище матері.

 


 

rss