Безвізовий режим для України: робота в Польщі, робоча віза в Польщу, віза в Польщу

Опубликовано: 21.10.2018

видео Безвізовий режим для України: робота в Польщі, робоча віза в Польщу, віза в Польщу

Польща. Робоча віза на 3 місяці

Генеральний консул Польщі у Львові, Рафал Вольські повідомив, що на разі спостерігається безвізовий рух на україно-польському кордоні, який становить 20-30% від цілого руху населення.

Конкретно, Рафал Вольські зазначив: «Сьогодні безвізовий рух становить десь 20-30% від цілого руху на польсько-українському кордоні. В 2016 році, який був рекордним, наше Генеральне консульство видало 515 тис. віз, з яких 214 тис. робочих віз, а за перше півріччя 2017 року – 300 369 віз»Консул також зазначив, що безвізовий режим не дає права перетинати кордони ЄС без підтвердження мети подорожі, наявності фінансів, які потрібні для перебування на іноземній території.

Якщо ж Ви їдете з Національною візою, необхідно мати страховку на час, який плануєте перебувати. Радимо відкривати страхування і на період туристичної поїздки, це допоможе при виникненні несподіваної ситуації ( медична страховка покриє витрати на лікування в країнах Шенген).


Українці зможуть їздити на сезонну роботу до Польщі за біометричними паспортами

Безвізовий режим дозволяє перебувати в Європі до 90 днів. Якщо ж в планах, знаходитись в Польщі довший час, потрібно оформляти Національну візу (щонайменше не 6 місяців), у випадку, коли Вам потрібно перебувати за кордоном ще довше, тоді відкривається річна віза від Воєводи.


ПО БЕЗВІЗУ В ПОЛЬЩУ

Безвізовий режим для громадян України дає можливість перетинати кордон без попереднього відвідування консульства чи візового пункту, тобто без потреби в оформленні візи. Також це зекономить кошти українців, які планують перетин кордону.

Він додав, що ті, хто має намір працювати в Польщі за біометричним паспортом, мають спочатку знайти роботодавця, він повинен видати підтверджений намір про співпрацю. Але це можливо тільки на термін до 90 днів. Якщо плануєте на роботу на 6 місяців потрібен дозвіл від роботодавця, на рік – від Воєводи.

11 червня в Україні увійшов в дію безвізовий режим з країнами ЄС. Найчастіше українці перетинають кордони Польщі та Угорщини, користуючись безвізовим режимом.

Оформити візу в Польщу (документи + робота за кордоном) – дивіться тут.


 

rss