Опубликовано: 21.10.2018
Конкретно, Рафал Вольські зазначив: «Сьогодні безвізовий рух становить десь 20-30% від цілого руху на польсько-українському кордоні. В 2016 році, який був рекордним, наше Генеральне консульство видало 515 тис. віз, з яких 214 тис. робочих віз, а за перше півріччя 2017 року – 300 369 віз»
Консул також зазначив, що безвізовий режим не дає права перетинати кордони ЄС без підтвердження мети подорожі, наявності фінансів, які потрібні для перебування на іноземній території.
Якщо ж Ви їдете з Національною візою, необхідно мати страховку на час, який плануєте перебувати. Радимо відкривати страхування і на період туристичної поїздки, це допоможе при виникненні несподіваної ситуації ( медична страховка покриє витрати на лікування в країнах Шенген).
Безвізовий режим дозволяє перебувати в Європі до 90 днів. Якщо ж в планах, знаходитись в Польщі довший час, потрібно оформляти Національну візу (щонайменше не 6 місяців), у випадку, коли Вам потрібно перебувати за кордоном ще довше, тоді відкривається річна віза від Воєводи.
Безвізовий режим для громадян України дає можливість перетинати кордон без попереднього відвідування консульства чи візового пункту, тобто без потреби в оформленні візи. Також це зекономить кошти українців, які планують перетин кордону.
Він додав, що ті, хто має намір працювати в Польщі за біометричним паспортом, мають спочатку знайти роботодавця, він повинен видати підтверджений намір про співпрацю. Але це можливо тільки на термін до 90 днів. Якщо плануєте на роботу на 6 місяців потрібен дозвіл від роботодавця, на рік – від Воєводи.
11 червня в Україні увійшов в дію безвізовий режим з країнами ЄС. Найчастіше українці перетинають кордони Польщі та Угорщини, користуючись безвізовим режимом.
Copyleft © 2017 . www.ungu.org Таланты Украины