Візовий центр Харків змінив адресу, Реєстрація на візу в Харків на вулицю Вул. Героїв Праці, 7, ТРЦ «Караван»

Опубликовано: 21.10.2018

Візовий центр Харків Переїжає в - ТРЦ Караван 2 поверх, Вул. Героїв Праці 7

Слідом за Львівським візовим центром, Візовий центр Харків також змінив свою адресу і переїхав в ТРЦ «Караван» 2 поверх на вулицю Героїв Праці  7.

Всі візові центри Польщі в Україні працюють з 8:30 до 15:30, згідно з статистики і особистого досвіду - візовий центр відвідують в день від тисячі до 2 тисяч зареєстрованих заявників, також пункти прийому візових анкет кожного дня консультують велику кількість бажаючих виїхати за кордон, також в візовому центрі чималий список працівників.

З точки зору шопінгу "Всі заявники візового центру - потенційні клієнти торгових площадок ТРЦ ", якшо візовий центр знаходиться в Торговому центрі наприклад Караван-Харків чи Форум-Львів, при подачі документів в візовий центр на заявників буде чекати великий асортимент різноманітного одягу і товарів в бутіках і магазинах європейського класу, всі види кулінарії і розваг. Тобто для заявника при подачі документів в пункт прийому візових анкет є можливість здійснити шопінг, пропозицій багато( дорогі і вишукані вітрини і вивіски магазинів заманюють потенційних клієнтів). 

Шановні заявники візьміть будь ласка до уваги інформацію щодо переїзду візового центру в  Харкові, для того шоб подати документи на візу вчасно всім хто реєструвався на подачу документів в візовий центр слід буде звернутись за новою адресою пункту прийому візових анкет в Харкові.

З 18 квітня 2016 року  Пункт Прийому Візових Анкет до Польщі у Харкові  змінив адресу з вул. Червоношкільна набережна 18 А  на вулицю Героїв Праці  7, ТРЦ «Караван» 2 поверх.

Записатись на подачу документів в візовий центр на національну візу і на шенген візу в Харків є можливість на сайті і гарячій лінії візового центру, подача документів можлива тільки при наявності реєстраційного коду чи Реєстраційного листа підтвердження з сайту візового центру.

ППВА до Польщі у Харкові  приймають тих заявників, що офіційно прописані і проживають у таких областях:

 Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька.

Нове розташування Пункту Прийому Візових Анкет у Харкові - вул. Героїв Праці  7.

 


 

rss