Три місяці без гарячої води. У Харкові сезонна профілактика триває довше, ніж у минулі роки (відео)

Опубликовано: 21.10.2018

видео Три місяці без гарячої води. У Харкові сезонна профілактика триває довше, ніж у минулі роки (відео)

У Києві немає гарячої води через борги населення

З гарячого крану тече холодна вода. Мешканці дванадцятиповерхівки по вулиці Тракторобудівників, 85 на Салтівці кажуть, що така проблема в них вже близько трьох місяців.Гріти воду весь час дуже складно, а попередження про несправність не було, нарікають люди.

Галина Катишева, мешканка будинку №85 по вул. Тракторобудівників:

Бывают дни, что нельзя руку подставить, именно к вечеру. И вот сейчас выходила — то же самое. Нет, холодная бежит. Нужно сообщать хотя бы, чтобы мы знали, или где-то авария, или где-то что-то. Чтобы, как говорится, связь с нами держать.

Мешканці черкаських будинків три місяці жили без гарячої води

Віра Під’ячева каже: заборгованостей у переважної більшості мешканців будинку немає. Через часті перебої з водою жінка купила бойлер.

Віра Під’ячева, мешканка будинку №85 по вул. Тракторобудівників:

Я вынуждена за электроэнергию платить по 160-200 киловатт. Из-за того, что я вообще без воды горячей не могу быть: у меня кости больные, я включаю водонагреватель. А ведь мы же систематически платим.

Ми запитали в КП «Харківські теплові мережі», з яких причин у будинку немає гарячої води. Відомо, що профілактичні роботи перед опалювальним сезоном там уже закінчились. Телефоном в прес-службі КП припускають: скоріш за все це якась несправність. І пропонують пошукати у списках аварійних робіт на сайті підприємства. Ситуація на Салтівці не поодинока. В різних районах профілактика тривала довше, ніж у минулі роки, а незабаром після включення гаряча вода знову зникала.

На всі питання в «ХТМ» пропонують писати офіційний запит. Зараз чекаємо на відповідь. Тим часом, по вулиці Благодатній триває масштабна перекладка 94 магістралі, на якій відбувалися пориви минулої зими.

Максим Губський, прораб ООО «Восток-теплоремонт»:

Трубы качественные, из-за границы. Все проверяется, проверка стыков, все отлично, изоляция. Это на 25-30 лет без ремонта.

Всього до опалювального сезону в Харкові планують замінити більше 6,7 кілометрів тепломереж. Роботи фінансуються за кошти міського бюджету, а на матеріали взяли кредит в Світовому банку.


 

rss