Правила

Опубликовано: 21.10.2018

видео Правила

Почему правила ПЕНАЛЬТИ устарели?

Агресія, погрози та образи на адресу редакції або авторів матеріалів караються негайним баном на термін від трьох діб до довічного. Те ж саме загрожує за обговорення авторів матеріалів. Агресія, погрози та образи на адресу інших читачів караються попередженням і видаленням гілки коментарів. У разі рецидиву - баном на термін від трьох діб до довічного. Образи на адресу окремих громадян або груп громадян, об'єднаних якимось ознакою, караються попередженням і видаленням коментаря, в разі рецидиву - баном на термін від 3 діб до довічного. Заклики до насильства щодо груп громадян, об'єднаних якимось ознакою, караються попередженням або баном на термін від 3 діб до довічного. Якщо ваша поведінка, на думку модераторів, буде вносити зайву нервозність в бесіду, вам буде винесено попередження. Словесна перепалка з модератором чревата баном. У кожного матеріалу своя гілка коментарів. За офтопіка і обговорення інших матеріалів можливий бан. Остаточне рішення за модератором.

На нашому сайті категорично заборонені:  Схвалення терористичних актів, або інших злочинів і дій, в результаті яких пішли людські жертви. Коментарі подібного змісту будуть видалені. Авторам таких коментарів - бан відразу.   Посилання на матеріали екстремістського характеру (або самі подібні матеріали), а також інструкції з виготовлення зброї. Коментарі, що їх містять, будуть видалятися. Автори коментарів будуть баніться відразу.   Посилання на порнографічні ресурси, посилання на матеріали (або самі матеріали), що пропагують наркотики, самогубства і педофілію. Коментарі, що їх містять, будуть видалятися. Автори коментарів будуть забанені.   Спам / реклама / прохання скинутися на лікування - довічний бан.


ПРАВИЛО БОЯ - Расширенная версия - Спортивная драма | НОВИНКА 2018 | ВСЕ СЕРИИ ПОДРЯД

Всі питання і відповіді розбиті за категоріями. Щоб знайти відповідь на своє питання, виберіть категорію, або скористайтеся пошуком, щоб отримати результати.


Правила выполнения разворота


 

rss