30 років - перлинове (перлове) весілля, річниця

Опубликовано: 21.10.2018

видео 30 років - перлинове (перлове) весілля, річниця

30 років з дня весілля наших друзів Микали та Світлани!!!

Як прекрасні перлини, Ваш шлюб росте, обростаючи шарами, щороку стаючи трохи більшим і міцнішми. Через 30 років він здобуває форму й стає гарним.Гарна стародавня традиція вимагає дружинам у день перлинового весілля на світанку відправитися до найближчої водойми й кинути у воду по одній перлині.

Багато чоловіків і дружин в цей день беруться за руки і, встаючи перед дзеркалом, присягаються один одному в коханні. Цей обряд означає очищення і відновлення всіх зв'язків. Ви також можете зробити обряд обміну перлинами. Для цього потрібно кинути у два келихи шампанського по перлині, і чоловік і жінка повинні випити напій до дна на брудершафт. Після цього чоловік і жінка цілуються, причому їхній поцілунок не повинен перериватися, поки гості не дорахують до 30. Після поцілунку порожні келихи кидаються на підлогу.


30 років разом

Ну і, звичайно, відзначаючи 30-літній ювілей, можна покликати всіх друзів і родичів і влаштувати грандіозний бенкет (або тиху святкову вечерю).

Ювілярам звичайно дарують перли - різноманітні прикраси з перлів. Однак цілком підійдуть і подарунки, так чи інакше пов'язані з особистостями чоловіка й жінки: їхній сімейний портрет, фотоальбом з їхніми незвичайними фотографіями й так далі. Завжди в пошані й дорогі подарунки. У цей день не варто скупитися, адже 30 років - дуже знаменна дата.


Привітання з днем весілля! Вітання з річницею! Вітання з ювілеєм!


 

rss