Екзотичні тури

Опубликовано: 21.10.2018

видео Екзотичні тури

Тайланд Паттая Нонг Нуч слони і люди Nong Nooch, гарячі тури в екзотичні країни Львів

Компанія Нордік Тревел організовує різноманітні захоплюючі екзотичні тури . Це унікальна можливість досліджувати найвіддаленіші й незвичайніші куточки нашої планети, відкрити для себе пейзажі небаченої краси та з головою зануритися в традиції й культуру інших народів. Завдяки нашому туроператору, Ви станете справжнім першовідкривачем і пізнаєте новий незвіданий світ, повний таємниць і загадок.


Рай Тур Екзотичні автобусні тури найкраще турагентство Біла Церква ціни недорого

Відправившись в екзотичний тур з Nordic Travel, у Вас буде можливість зануритися в самобутню природу Ісландії, одночасно побачити і вируючі гейзери, і лагуни айсбергів, і сплячі кратери вулканів. Тут Ви зможете поплавати між крижинок в гідрокостюмі, взяти участь у неймовірній морській пригоді та поспостерігати за китами. Крім того, Вам пропонується відвідати прекрасну Блакитну Лагуну й поплавати в її геотермальних водах, насичених кварцем, кремнієм, цілющими водоростями і мінеральними солями.

Замовивши екзотичний тур у нашого туроператора, Ви зможете стати капітаном далекого плавання в круїзі через Північний Льодовитий океан. Побувавши в Гренландії, Ви відправитесь у справжню геологічну експедицію за збереженими фрагментами багатовікових будівель, побачите велику колекцію мумій і виставку народного костюма. Тут Ви також поспостерігаєте за білим полярним ведмедем, тюленями й дельфінами.

Завдяки нашим екзотичним турам , Ви перетнете полярне коло у Фінляндії та станете очевидцем такого дива природи, як північне сяйво. Перебуваючи на засніжених пагорбах, Ви по-справжньому відчуєте всю гру кольорів цього захоплюючого природного явища. Крім того, тут Ви зможете побачити справжніх північних оленів і покататися в їх упряжках. А екзотичний тур на Шпіцбергені припаде до душі любителям екстремальних видів спорту: тут у Вас з'явиться можливість зайнятися айс-клаймбінгом, трекінгом, катанням на лижах і сноубордах.


 

rss