Оглядовий тур по Ісландії

Опубликовано: 21.10.2018

Вартість:  1875-2250 євро/чол. , залежить від дат туру і розміру групи. Можливі знижки на тури з виїздом з листопада по лютий.

У ВАРТІСТЬ ТУРУ ВХОДИТЬ:

розміщення в двомісному номері готелю 3 *; зустріч в аеропорту, трансфер в/з аеропорту в день прибуття/відбуття; транспортні витрати; послуги російськомовного гіда; екскурсійна програма; вхідний квиток в термальне джерело "Блакитна Лагуна".

У ВАРТІСТЬ ТУРУ НЕ ВХОДИТЬ:

авіа переліт ( від 500 євро ); оформлення шенгенської візи (для тих в кого немає біометричного паспорта) і медичної страховки: дорослий -  80 євро ; неповнолітній до 6 років, пенсіонер -  45 євро ; харчування; витрати на особисті потреби.

День 1: Прибуття в Рейк'явік

Трансфер з аеропорту і розміщення в готелі Рейк'явіка.


The Great Gildersleeve: Christmas Shopping / Gildy Accused of Loafing / Christmas Stray Puppy

При ранньому прибуття можливе відвідування Блакитної лагуни (за доплату).

Вільний час в місті.

День 2: Рейкьявік – Блакитна Лагуна

В цей день Вас чекає оглядова екскурсія по столиці Ісландії - Рейк'явіку, після чого ви підете на півострів Рейкьянес - мальовниче місце, де знаходиться безліч морських бухт і геотермальних джерел.

Увечері можливе відвідування Блакитної Лагуни - термального джерела під відкритим небом або прогулянка по горі Еша.

День 3: Золоте кільце Ісландії

У цей день ви відвідаєте Національний парк Тінгвеллір - барвисту долину в південно-західній частині Ісландії, потім вас чекає відвідування найбільшого в світі активного гейзера - Строккур, який є однією з головних визначних пам'яток Ісландії. Після цього ви вирушите до Гюдльфосс - Золотого водоспаду надзвичайної краси.

Також можна відвідати кратер вулкана Керіз і вируючі грязьові джерела.

День 4: Екскурсія по південному узбережжю Ісландії

Вас чекає відвідування діючого вулкана Хекла, а також водоспадів Сельяландфосс і Скогарфосс. Після цього ви вирушите до льодовика Мірдальсйокюдль і відвідайте найпівденнішу точку Ісландії - заповідник Дірхолаей, скелі Рейнісдрангар і чорний пляж Рейнісфьяр. По дорозі можна зупинитися в містечку Вік для обіду в місцевому кафе і покупки сувенірів. Вечірнє розміщення в готелі в містечку Кіркьюбайерклейстур. Можливе додаткове вечірня рибалка на місцевому озері.

День 5: Льодовики Ісландії

Відвідування Національного парку Скафтафетль і знаменитого льодовика Ватнайекюдля, який входить в список найкрасивіших місць на планеті. Після цього ви вирушите до льодовикової лагуні Йокульсарлон, де в глибоких водах дрейфують величезні айсберги. Повернення в готель в місті Кіркьюбайеркльойстур.

День 6: Каньон Фьядрарглйуфур

Варіант 1 (Стандартний):

Тур вихідного дня в Фьядрарглйуфур - широко відомий в Ісландії каньйон глибиною майже 130 метрів і довжиною більше 3 км. Всередині каньйону протікає красива річка, а зі скель каньйону спадають численні водоспади. Повернення в Рейк'явік.

Варіант 2 (Доповнення до Стандартного):

Після цього можлива поїздка до вулкану Лакі, що складається з більш ніж сотні кратерів!

Переїзд на ніч в готель в містечку Кіркьюбайеркльойстур.

Варіант 3 (Альтернативний):

Залежно від погодних умов, можливий альтернативний маршрут в західну частину Ісландії, де вас чекає відвідування китового фьорда Квалфьyoрдур, водоспаду Хройнфосс, лісыв Хусафетль і лавових печер. Ви також побачите найпотужніший в Європі геотермальне джерело Дейлдатунгухвер.

Повернення в Рейк'явік.

День 7: Прощання з Ісландією.

Сніданок у готелі. Трансфер в аеропорт.

 

Також можна за доплату додати ще один чудовий і насичений враженнями день:

 

День 8: Фьятлабакслейд - Ландманнальойгар – Тьоурсаурдалур - Гекла

В цей день Вас чекає поїздка по дорозі Фьятлабакслейд в долину Ландманналейгар, оточену горами, де Ви зможете погуляти по обсидіанових полях і поплавати в гарячому джерелі. По дорозі через долину Тьоурсаурдалур з її ландшафтом, що нагадує поверхню Марса, Ви будете милуватися вулканом Гекла - символом Ісландії.


 

rss