Як зареєструватись на польську візу в візовий центр в 2016 році

Опубликовано: 21.10.2018

видео Як зареєструватись на польську візу в візовий центр в 2016 році

Як заповнити анкету у візовий центр / Как заполнить анкету в визовый центр

Реєстрація на Польську візу нові правила 2016 року. Далі буде...Шановні заявники, які бажаєте зареєструватись на подачу документів в візовий центр Польщі на національну візу чи на шенген візу, візьміть до уваги часті зміни в правилах запису на подачу документів.

Останні нововведення в ппва - від 13-06-2016 року немає можливості змінити дату подачі документів на швидшу ніж Заявник зареєстрований на гарячій лінії посольства, перереєстрація можлива тільки на пізнішу дату ніж та яка вже є закріплена за паспортними даними "зареєстрованого" заявника  в системі.


Для українських любителів футболу візовий центр Франції відкриває два спеціальних віконця

Якшо Ви (заявники) зареєстровані на подачу документів, але взязку з тим шо терміново потрібно виїхати бо чекає відкрита вакансія на роботу в Польщі чи по інших причинах треба терміново поїхати за кордон(відрядження, туризм) -  для того шоб зареєструватись на дату швидшу ніж вже присутня Ваша реєстрація в ппва потрібно анулювати діючу реєстрацію.


У Вінниці можна отримати польську візу без попередньої реєстрації

Процедура скасування реєстрації(якшо не підходить дата подачі документів в візовий центр Польщі):

1) Скасувати реєстрацію можна тільки на кол-центрі ппва при наявності реєстраційного номера, паспортних даних і квитанції про оплату за послуги візового центру 18,5 євро( контакти кол-центру ппва Польщі і адреса сайта вказані на квитанції ).

2) Потрібно здійснити повторний платіж 18,5 євро в кредобанку чи ідеябанку - тому як по квитанції є можливість одноразової реєстрації в ппва Польщі.

3) Написати заяву на повернення коштів в найближчому з пунктів прийому візових  Польщі в Україні в Вашому консульському окрузі(в ппва ця послуга з квітня 2016 року коштує 10 гривень) - кошти повертають в кредобанку чи ідеябанку взалежності від того де здійснювався платіж.

5) Самостійно реєструватись на термінову для Вас дату на подачу документів в візовий центр по новій квитанції на гарячій лінії посольства в робочі дні з 8:00 до 22:00 або на офіційному сайті ппва( якшо не можете зареєструватись самі, звертайтесь наше агенство допоможе Вам зареєструватись швидше на подачу документів на візу).

Одним словом процедуру перереєстрації на польську візу зробили складнішою. Щодо нововведень, від тепер якшо Вам пощастило  дозвонитись на один з номерів візового центру які вказані в квитанції де завжди занято, спочатку після того як Заявник обрав зручну мову, потрібно ввести 4 останні цифри номеру телефону з якого здійснений дзвінок (на проуцедуру введення цифр час обмежений), після правильного введеня номера починає грати музика, максимальна тривалість цього дзвінка 1 година і 10 хвилин.

Не завжди дозвін до візового центру закічується успішною реєстрацією на подачу документів, інколи технічне оновлення недосконалої системи ппва - перешкоджає реєстрації.

Якшо ж Вам пощастило зєднатись з оператором колцентру ппва візьміть до уваги що під час однієї розмови є можливість один раз перевіряти наявність доступних дат в тільки одному консульському окрузі, і є можливість реєстрації тільки одного заявника(додатково можна реєструвати своїх неповнолітніх дітей Батькам).

Будьте вкурсі всіх нововведень візового центру - підписуйтесь на нашу спільноту вконтакті і плануйте Вашу поїздку завчасно!

На момент червня 2016 року, так 


 

rss