Затримка місячних. Що б це означало? — Клиники, медицина, болезни, врачи, интернет-аптека, консультации — WebMed.com.ua

Опубликовано: 21.10.2018

Що таке аменорея? Це затримка місячних на строк шість і більше днів. Затримка до п'яти днів може бути викликана різними причинами, наприклад, стресом, різними розладами. Вагітність можлива у будь-якої жінки, яка живе активним статевим життям, навіть під час місячних. Оральні засоби захисту стовідсоткової гарантії не дають.

 

Стресу піддаються всі жінки і він дуже значно впливає на менструальний цикл. Це короткочасий розлад центральної нервової системи, який безпосередньо впливає на роботу матки і яєчників. Треба вміти відключатися від проблем і відпочити. Фізичне навантаження, у тому числі спортивние, нерідко стає причиною затримки.

 

Організм жінки чутливий до різких змін звичного ритму життя. Так само, жінка чуйно реагує на кліматичні і погодні зміни, особливо, якщо з тропічного раю вона різко переноситься в дощову осінню погоду. При зловживанні дієтою, особливо пов'язаною з втратою ваги , можливі будь-які порушення і дисбаланси, в тому числі і менструального циклу.

 

Досягти «менструальної маси», це сорок п'ять – сорок сім кілограм, допоможе правильне харчування і вживання комплексу вітамінів. Ну і звичайно, різного роду захворювання, причому як гінекологічні, так і інфекційні, а ще й захворювання ендокринного характеру.

 

Перерахуємо основні: полікістоз, тобто порушення функції щитовидної залози, гіпофіза і надниркових залоз, кіста жовтого тіла яєчників, різного роду запалення статевих органів, інфекції і запалення придатків матки. Аборт – це не тільки механічне переривання вагітності, але і фізичне порушення менструального циклу. Він відновиться тільки після сорока днів. Також в предклиматический період спостерігається порушення менструального циклу. Небезпечно для жінки постійне застосування гормональних препаратів для попередження вагітності. Вони істотно впливають на цю функцію.

 

При порушенні менструального циклу необхідно в першу чергу провести домашній тест на вагітність. При негативному результаті пройти УЗД в гінекології, здати аналіз крові на β-ХГЧ. При негативному результаті зробити повторний аналіз через дві доби. Якщо позитивний аналіз – ймовірна вагітність. У разі негативно результату терміново зверніться до лікаря .


 

rss