Розповімо про те, як включити клавіатуру на ноутбуці

Опубликовано: 21.10.2018

Іноді може виникати, здавалося б, непоправна проблема, коли просто припиняє працювати управління на портативному комп`ютері. Відразу виникає питання про те, чому не працює клавіатура ноутбука. Причин цього може бути багато, наприклад, коли ви тільки недавно купили портативний пристрій, а після розпакування дізналися про те, що управління не діє. Насправді не потрібно хвилюватися, так як вирішити питання можна без розтину корпусу. Тим більше якщо ви є простим користувачем, цього робити не рекомендується, в іншому випадку пристрій, можливо, доведеться віддавати в сервісний центр на ремонт. Сьогодні ми наведемо кілька варіантів, за допомогою яких ви зможете дізнатися, як увімкнути клавіатуру на ноутбуці. Але якщо це дійсно технічна несправність, тоді жоден із способів вам не допоможе. Також ми поговоримо про те, як на портативному ПК включити цифрову клавіатуру, звичайно, якщо на вашому пристрої вона присутня. Іноді може траплятися таке, що основна частина управління працює, а цифрова панель немає.

поєднання

У більшості випадків підсвічування клавіатури на ноутбуці не працює через натискання клавіш, саме тих, за допомогою яких і проводиться відключення. Для того щоб цікавить нас елемент знову запрацював так, як раніше, буде потрібно натиснути відповідні кнопки, але відключення може відбутися без вашого відома. Наприклад, коли комп`ютером користувався дитина, і ви просто не маєте можливості дізнатися, що він натискав, тоді вам буде потрібно дізнатися, як увімкнути клавіатуру на ноутбуці.

Інструкція

Давайте безпосередньо перейдемо до вирішення питання. Відразу наведемо найпростіший спосіб, за допомогою якого ви зможете швидко привести в робочий стан пристрій. На кожному портативному комп`ютері присутня спеціальна кнопка Fn, яка використовується разом з іншими клавішами від F1 і до F12. Вам необхідно подивитися всі ці елементи, на них ви зможете побачити маленькі зображення. Якщо ви знайдете значок з клавіатурою, то це вже дуже добре. Для включення вам слід насамперед натиснути кнопку Fn разом з клавішею, на якій зображена панель управління ПК. Якщо ваш портативний комп`ютер не підтримує підсвічування, тоді поєднання цих клавіш буде відповідати за включення, а також відключення кнопок. Як ми вже писали раніше, не на всіх пристроях може бути присутнім спеціальна функція включення або відключення управління, а відповідно, цей спосіб не завжди підходить.

А ще буває ...

Тепер розберемо другий варіант вирішення питання. Вам слід звернути свою увагу на те, чи присутні драйвери на клавіатуру. У деяких випадках системні файли можуть бути пошкоджені антивірусом, неправильно встановлені або ненавмисно видалені власними руками. Не варто переживати, так як вирішити цю проблему не складе ніяких труднощів. Перед тим як встановлювати нові програмні пакети, вам буде потрібно їх скачати. Або ж можна монтувати їх з диска. Якщо ви будете шукати драйвери для клавіатури в інтернеті, тоді ми рекомендуємо вам відразу відвідати офіційний сайт виробника вашого пристрою, так як тільки там ви зможете підібрати дійсно необхідний комплект для нього, при цьому він буде оновлено до останньої версії.

БІОС

Якщо раніше питання про те, як включити клавіатуру на ноутбуці, не було вирішене, тоді вам слід пошукати відповідні пункти в BIOS. Звичайно, якщо ви є простим користувачем, самостійно налаштувати параметри у вас просто не вийде, тому, коли інші варіанти вирішення вам не допомогли, варто звернутися до фахівця або в технічний сервіс. Якщо вам слід дізнатися, як на ноутбуці перемикати клавіатуру, пам`ятайте, що тут все буде залежати від встановленої на пристрої операційної системи. У Windows 7 замінити розкладку клавіатури можна за допомогою сполучень клавіш Alt + Shift, а для XP цим поєднанням буде Ctrl + Shift. Якщо є цифрова панель, і вам слід її включити, тоді ми зараз розповімо про те, як це робиться.

калькулятор

Що нас цікавить елемент розташовується в тому ж місці, де і на персональному комп`ютері, а точніше це права частина. На цьому полі розташовані цифри і найосновніші символи. Для включення управління необхідно натиснути клавішу NumLock, на деяких моделях ноутбуків її назва може бути скорочено - numlk. Ця кнопка розташовується над усіма цифрами. Якщо ви помітили, що індикатор не горить, тоді функція вимкнена, а після натискання напис повинна загорітися, і тоді цифрова частина почне працювати. Якщо такий клавіші немає, але вам як і раніше потрібно дізнатися, як увімкнути клавіатуру на ноутбуці з правого боку, тоді слід спробувати комбінацію Fn + F. Не завжди рішення допомагає, тому, якщо питання не було вирішене, тоді доцільно пошукати кнопку, яка відповідає за цифрову частину.

Статті за темою "Розповімо про те, як включити клавіатуру на ноутбуці"


 

rss