П'ять вечорів, у скороченні

Опубликовано: 21.10.2018

Сочинение на отлично! Не подходит? => воспользуйся поиском у нас в базе более 20 000 сочинений и ты обязательно найдешь подходящее сочинение по теме П’ять вечорів, у скороченні!!! =>>>

Отут вертається Ільїн. Він говорить, що він не невдаха, що він корисний для суспільства, що він вільна й щаслива людина. Тамара говорить йому, що вона все знає й що вона пишається ім. Нагадує Ільїну, що той кликав неї із собою на Північ.

Всі добутки в скороченні цього автора П’ять вечорів Старша сестра Дія відбувається Вленинграде. Вечір перший. У кімнаті сидять Зоя й Ільїн. Зоя — продавщиця в гастрономі.

Тамара вирішує пошукати Ільїна там. Однак Ільїн із Зоєю розстався. Тамара не застає його. Зоя образливо з нею розмовляє, і Тамара йде, так нічого й не домігшись Катя розшукує на вокзалі Ільїна. Ільїн хоче напитися перед від’їздом.

Вона п’яна. Віддає Славі зошит конспектів, що вона для нього переписала за одну ніч. Тамара укладає її на ліжко. Приходить Тимофєєв. Він шукає Ільїна. Береться полагодити перегорілий рефлектор.

Тамара лягає спати У квартиру входять Катя й Слава. Тамара робить їм зауваження, що вже північ, що молоденьким дівчинам недобре так поводитися, що Катя відволікає Славу від занять. Котячи у відповідь говорить, що двійки Слава одержує не через неї, а через сусідку Лидочки, з якої Слава посварився і яка тому не дає йому свої конспекти. Котячи йде. Тамара намагається присоромити Славу, однак той говорить, що насичено теорією по горло. Входить Ільїн і слухає. Славі неприємно це, тому він відразу ж погоджується з Ільїним, що настав час спати, і йде в маленьку кімнату з розкладачкою.

Слава вчиться в технологічному, де до війни вчився Ільїн Ільїн розповідає, що працює головним інженером на хімічному заводі в Подгорске. Це один з найбільших заводів у Сполучнику. А тут — у відрядженні. На три-чотири дні. Тамара пропонує йому пожити ці дні в них з умовою, що той нікого сюди не буде водити. Ільїн погоджується й іде в маленьку кімнату.

Ільїн розповідає Славі їх з Тамарою історію й обіцяє спустити зі Слави сім шкір, якщо той скривдить при ньому Тамару. Він говорить, що має намір забезпечити цій жінці щасливе життя хоча б на ті дні, що проживе тут.

Тимофєєв уважає Ільїна безладним, але Тамара гаряче його захищає. Вона залишає свою адресу для Ільїна й іде. Тимофєєв радить Ільїну наздогнати Тамару й молити її про прощення. Для Ільїна це виключено. Він іде Вечір п’ятий. Катя розповідає Тамаре, що переживає, про існування Зої.

Вечір другої. Ільїн, Слава й Катя забирають святково всю квартиру до приходу Тамари. Тамаре, Що Прийшла, спочатку не подобається, що хтось розпоряджається в її будинку без її, однак потім вона із задоволенням запрошує всіх за стіл — вечеряти. Коли Катя зі Славою йдуть, Тамара співає під гітару пісню, що вони з Ільїним співали багато років тому: «Миленький ти мій…» Зненацька вона говорить, що було б жахливо, якби вона вийшла за кого-небудь заміж. Ільїн просить повторити, але Тамара не відповідає.

Тепер вона згодна їхати. Ільїн цілує їй руки й обіцяє, що вона ніколи про це не пошкодує. Тамара, чи те радуючись, чи те страшачись за своє щастя, уголос бажає, щоб не було війни

Тимофєєв говорить Тамарі, що давно не бачив Ільїна. У цей час Тимофєєву дзвонять із хімкомбінату, з Подгорска. Тамара довідається, що Ільїн сказав їй неправду про своє життя, привласнивши біографію Тимофєєва, що насправді він шофер на Півночі.

У кімнаті гасне світло Вечір третій. Катя, що працює на комутаторі, чує, як Ільїн говорить Зої, що не зможе прийти. Дія переноситься в кімнату Тамари. Ільїн збирається їхати й кличе Тамару їхати з ним, щоправда, не в Подгорск, а на Північ, де думає влаштуватися шофером, кинувши своє інженерство. Тамара не розуміє, для чого йому кидати всі і їхати на Північ, і відмовляється від запрошення. Ільїн відправляє її в магазин під прийменником покупки йому їжі на дорогу, а сам їде, не попрощавшись. Слава забороняє Тамарі наздогнати збіглого Ільїна.

Котячи намагається йому перешкодити, потім починає пити разом з ним. Котячи розповідає йому про Славу, Ільїн їй — про Тамару, про те, як вона його проводжала на фронт, нарешті розповідає всю правду осебе. У цей час Тамара розповідає Славі ту ж історію про їхнє прощання. Приходить Катя.

Тамара розповідає йому, що працює майстром на «Червоному трикутнику», що її робота цікава, відповідальна, що живе із племінником Славою. А сестри Люси немає — у блокаду вмерла.

Ільїн у Ленінграді у відпустці, живе він десь на Півночі. Відпустка закінчується — незабаром їхати. Він розповідає Зої, що в сусідньому будинку, над аптекою, жила його перша любов, красуня, що подруги кликали Зірка. Він листувався з нею всю війну, а потім перестав писати. Ільїну хочеться побачити, яка вона зараз. Він обіцяє Зої незабаром повернутися, швидко збирається і йде довідатися — може, вона ще там живе Кімната Тамари. Вона спочатку ніяк не може згадати Ільїна, тільки пред’явлений їм паспорт все пояснює.

Він не хоче, щоб Тамара принижувалася Вечір четвертий. Кімната Тимофєєва, друга Ільїна. Тамара шукає тут Ільїна. Почувши її голос, той просить Тимофєєва не видавати його й ховається.

Сочинение опубликовано: 02.08.2012 понравилось сочинение, краткое содержание, характеристика персонажа жми Ctrl+D сохрани, скопируй в закладки или вступай в группу чтобы не потерять!

П’ять вечорів, у скороченні


 

rss