Трохи італії ...

Опубликовано: 21.10.2018

видео Трохи італії ...

Купив 10 нуклеусів ... і трохи дороги в Італії...Emilia Romagna...

img hspace = "10" height = "319" width = "270" vspace = "5" border = "0" align = "right" src = "/ photo / italia2.jpg" alt = "Сервірування в італійському стилі" / > Якщо ви вже побували в Італії, вам неодмінно захочеться повертатися туди знову і знову ... Але якщо мріям про одну з найдавніших країн світу судилося збутися ще не скоро, то відчути дух життєлюбної Італії ви зможете вже сьогодні. Для цього всього лише потрібно відповідним чином накрити стіл.Першим рішенням, визначальним весь стиль сервірування, природно, буде італійський триколор: зелений, білий, червоний. Відмовтеся від традиційних скатертин, вони не підходять для такого унікальногочая.

Розташуйте на столі три полотнища тканини так, щоб вони утворювали кольори італійського прапора. Серветки теж використовуйте різних кольорів, вони чудово будуть виглядати в наступних контрастують з фоном поєднаннях: зелені на білому, червоні на зеленому, білі на червоному.


Як живуть українські заробітчани в Італії

Хоча, звичайно, ви можете об'єднати ці кольори не по контрастності, а однотонности.

Коли ми говоримо про італійську кухню, то неодмінно згадуємо різні сорти італійських макаронів, помідори, базилік, червоне сухе вино. Використовуйте ці асоціюються продукти в оформленні вашого столу.

Візьміть горстьмініатюрних помідорів і товстих макаронів «пенне» і довільно розташуйте їх на столі. Спагетті і маккероні поставте у формі шатра, перев'язавши їх стрічкою кольорів італійського прапора.

Вельми оригінальним рішенням оформлення меню можуть стати невеликі за форматом карти Італії. До того ж це стане приємним сюрпризом для ваших друзів, особливо тих, хто вже побував в Італії і може багато розповісти про цю дивовижну країну ...

p> Buon appetito!

За книгою «Святковий стіл»

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

 

rss