Легка і безпечна прибирання з paclan practi like cotton

Опубликовано: 21.10.2018

Кожна господиня, готуючись до прибирання будинку, ретельно вибирає все необхідне: миючі засоби та аксесуари. Залежно від типу прибирання, вибір може змінюватися.

Новинки бренду Paclan - серветки для догляду за будинком Paclan Practi Cotton - дозволять не хвилюватися про виникнення алергічних реакцій організму на тканину після завершення збирання.

Paclan Practi like Cotton - гіпоалергенні серветки для прибирання будинку. Їх склад - 100% -а віскоза, отримана з целюлози дерева, робить її подібною бавовні - м'якою і повітропроникною.

Новинка відрізняється міцністю і зносостійкістю, хорошою вбираністю а також швидко сохне, не дозволяючи бактеріям розмножуватися на поверхні. Під час вологого прибирання не залишає розлучень і ворсинок на поверхнях, легко стирається і надовго зберігає свої первинні властивості.

У лінійці представлені серветки Paclan Practi Soft Cotton і Paclan Practi SUPER Like Cotton. Перші - більш м'які і підходить для меблів, вікон, сантехніки, представлені в декількох кольорах, що дуже зручно, якщо виникне плутанина, другі - міцніші і зносостійкі, легко справляються з важкими забрудненнями на варильних поверхнях або кахельної плитці.

Серветки Paclan Practi like Cotton стануть незамінними для кожної господині. Завдяки високій якості тканини, вони прослужать не один рік, що заощадить сімейний бюджет.

Увага, тільки СЬОГОДНІ!

 

rss