Льох у гаражі

Опубликовано: 21.10.2018

видео Льох у гаражі

Гидроизоляция погреба в гараже. Рекомендации специалиста // FORUMHOUSE

Льох у гаражі — місце, що часто необхідно, хоча до гаража має тільки територіальне відношення. Найчастіше він набагато зручніше звичайного, тому що взимку його не заносить і не вимагає додаткового утеплення. Вхід у льох можна зробити через оглядову яму, що дуже зручно. Але в в будь-якому разі льох значно здорожує будівництво, але й ціна на такий гараж, у випадку перепродажу, також виростить.При будівлі льоху, необхідно пам’ятати два правила, він повинен бути водонепроникним і добре вентильованим. Будівництво льоху потрібно починати із самого початку, ще в момент заготівлі фундаменту .

Стіни льоху виконуються із червоної цегли, але якщо ґрунт занадто волого, те в цьому випадку краще стіни зробити з монолітного бетону.


Сухой подвал, погреб и яма в гараже своими руками

Підлога льоху заливається бетоном, підстава виготовляється з, не сильно втрамбованих щебенів (10 см), пролитим гарячим бітумом. Така підстава буде захищати льох від капілярного підсмоктування вологи. Всі щілини необхідно промастити бітумною мастикою й проклеїти смужками рідкої мішковини, для надійної гідроізоляції .

Усередині льоху стіни бажано побілити вапняною побілкою, тому що вона має здатність до поглинання вогкості.

Не забудьте також вивести трубу для вентиляції , природно вона повинна виходити за межі гаража , зокрема на тил.

Вентиляція льоху

Догляд за льохом .


 

rss