Мапа Комсомольська

Опубликовано: 21.10.2018

видео Мапа Комсомольська

карпатські бугаї off-road video- Міжгір'я

Історія міста Комсомольськ

6 січня 1961 року у газеті "Комсомольська правда" була розміщена стаття про початок будівництва гіганта чорної металургії країни - Дніпровського гірничо - збагачувального комбінату, а на його базі нового міста. Місто планувалося збудувати на місці колишніх хуторів Горішні Плавні, Бурдеї, Пашки та Тищенки. Гаслом нобудови була однойменна місцевість на Амурі, на противагу якій планувалося побудувати Комсомольськ - на - Дніпрі. В січні 1961 року на станцію Редути приїхали перші загони будівельників з Полтави , чисельністю 50 чоловік, в кінці місяця до них приєдналися будівельники з Дніпропетровська , а на початку лютого прибули комсомольські групи киян та львів'ян. Будівництво гірничо - збагачувального комбінату стало ударною комсомольською будовою.В наметах будівельники - комсомольці мешкали вже навесні 1961 року і споруджували будинки, прокладали під'їзні шляхи до будівельного майданчика. Почали з'являтися нові мікрорайони та вулиці. Назва однієї з вулиць присвячена гірникам, які прокладали шлях до покладів залізної руди. Назва іншої - вулиця Космонавтів, яка була названа на честь радянських космонавтів, які щойно подолали земне тяжіння. Першою вулицею, яка зв'язала селище з комбінатом назана Молодіжною, на честь молоді, яка побудувала селище Комсомольськ. Пізніше з'явилися вулиці Леніна, Добровольського, Миру, Конституції. Отже офіційною датою утворення Комсомольська, як села, вважається 1962 рік.


В Україні перейменували 175 населених пунктів

У розбудові Комсомольська брали участь представники 180 міст Радянського Союзу. У 1972 році Комсомольську був наданий статус міста. Сьогодні Комсомольськ промислове місто з основним підприємством ОАО "Полтавський гірничо - збагачувальний комбінат", яке прийшло на заміну Дніпровського гірничо - збагачувального комбінату.


У Кременчуці зупиняють машини з АТО - Громадське.Кременчук

Мапа № 142

Докладна мапа Комсомольська з позначенням вулиць та деталізацією до будівлі. Мапа складається з одного файлу.

Видання 2009 року.

Вартість 7 посилань

Об'єм 5,92 МБ

Як отримати

GPS мапа Комсомольська. В архіві знаходяться GPS мапи для "Навітел Навігатор", "GisRX", "Руса", "TourMap", "CityTour", "Засада", "Garmin", "ГісРуса".

Безкоштовно скачати

Об'єм 38,7 МБ


 

rss