Франківці скаржаться на місцевий заклад харчування

Опубликовано: 21.10.2018

То зіпсута курка в супермаркетах, то вже на столі відомого франківського закладу харчування.

 Пост у Facebook написала франківчанка  Тетяна Палій .

"Справжнім розчаруванням сьогодні став «Панорама Паб» - нібито адекватне місце для відпочинку. 

Варто зізнатися, що сьогодні альтернативу смачно попоїсти в Івано-Франківську в вечірній час важко знайти. Саме тому нинішній випадок просто шокував. А сталося таке: сьогодні в меню були курячі ніжки, які виявились смертельно небезпечними. На наше щастя, ми маємо досвід готування цієї страви, одразу ж по запаху відчули, що курка далеко не першої свіжості… тут навіть щедро приправлені спеції не допомогли приховати неприємного аромату…


Місцеві підприємці та ресторатори започаткували проект підтримки військових

Спершу ми звернулися до адміністратора, аби вона також відчула цей «неперевершений» аромат другої страви. З її міміки зрозуміли, що з куркою дійсно не все гаразд… Вона понесла одну з порцій на пробу головному кухарю. Через адміністратора він нам повідомив, що гомілки привезені вчора і за їхню якість відповідає інший кухар…

У цей час за сусіднім столиком клієнти також замовили курку… і о, диво… в них така ж ситуація… курку вони навіть не починали їсти, адже «пікантний» запах не дозволяв цього робити. На відміну від сусіднього столика, ми здаватися не збиралися. Адже сюди приходять сотні людей і зіпсуті кури можуть стати причиною важких проблем зі здоров’ям.

Вимагаємо пояснень головного повара, який скуштувати свою страву відмовляється на відріз, а неприємний запах ще більше поширюється залом.

Порозуміння з адміністрацією закладу ми так і не знайшли. На нас і далі дивилися як на диваків…

Дивує поведінка тих працівників закладу, які готові жертвувати своєю репутацією та популярністю серед людей.

Розуміємо, що контролюючі органи зараз не належно працюють, а подекуди і перевіряють «для галочки», але ж має бути власний самоконтроль і відповідальність перед людьми!", - йдеться у дописі. 

Loading...


 

rss