Допомога адвоката в складанні позову, скарги, заяви, претензії в Запоріжжі

Опубликовано: 21.10.2018

 

З точки зору законодавства, всі взаємовідносини, що виникають в процесі взаємодії фізичних або юридичних осіб регулюються нормами закону. Особливе значення це має при взаємодії державних інститутів – судів, податкових інспекцій, різних державних органів та юридичних осіб.

Будь-яка форма взаємодії має свою регламентацію різними законоамі, інструкціями, положеннями. І їх недотримання як мінімум спричинить за собою втрату часу, а як максимум може спричинити негативні фінансові наслідки.

Особливо важливе дотримання цих процесуальних норм при подачі судових документів – позовів, апеляційних та касаційних скарг, заяв і клопотань. Помилка навіть в декількох словах може спричинити відмову в прийнятті процесуального документа.

Такі ж правила існують і щодо більшості скарг, заяв, претензій, які передбачені нормами законодавства.

Зазвичай допомогу адвоката в складанні позову, скарги, заяви в Запоріжжі потрібно в наступних випадках:

складання претензії за договором, на повернення товару, повернення грошових коштів складання позовної заяви до суду Запоріжжя підготовка апеляційної чи касаційної скарги на судове рішення одного з судів Запоріжжя зміна або уточнення позовних вимог, підготовка клопотання або заяви в один із судів Запоріжжя підготовка або подача зустрічного позову складання або перевірка господарського договору

Вартість складання позову, скарги, заяви в Запоріжжі:

1000-2000 грн.  складання договору в залежності від його складності 


 

rss