Реєстрація ТОВ в Запоріжжі. Реєстрація підприємства, компанії під ключ

Опубликовано: 21.10.2018

Реєстрація ТОВ в Запоріжжі

Вартість реєстрації

Строки реєстрації

Необхідні документи

Додаткові послуги

Часті питання

Вирішивши зареєструвати підприємство або компанію, ви напевно вибрали таку форму юридичної особи як товариство з обмеженою відповідальністю. Відкрити ТОВ дійсно правильний вибір, тому що це найбільш «зручна» для бізнесу організаційно правова форма.  Статутний капітал ТОВ може починатися від 1 грн., Кількість учасників може бути від одного до ста, і включати засновників як фізичних осіб, так і юридичних осіб. Також можна легко встановити «пороги безпеки», прописавши в статуті особливості прийняття рішень з тих чи інших питань.

При цьому потрібно враховувати, що з червня 2018 року, значно змінилися правила як реєстрації ТОВ, так і їх функціонування. Наприклад, більше не можна виключити учасника товариства за невиконання ним своїх обов’язків. Також тимчасово неможливо зареєструвати ТОВ з модельним статутом (сподіваємося, скоро ця проблема буде усунена). Однак, новий закон багато в чому дав можливість спростити діяльність компанії, прописавши в статуті при реєстрації ТОВ ті положення, які будуть робити бізнес більш ефективним.

Відповідно, нами розроблені кілька моделей статуту, спрямованих як на простоту ведення бізнесу, так і на безпеку взаємовідносин співзасновників. Також ми завжди готові “налаштувати” статут конкретно під ваші побажання і вашу компанію при реєстрації ТОВ.

Отже, реєстрація ТОВ це одна з найбільш затребуваних послуг серед наших клієнтів. Щомісяця ми допомагаємо зареєструвати нові ТОВ клієнтам із Запоріжжя та інших міст.

Ми навчилися робити це максимально швидко і якісно, з повним розумінням того, що потрібно клієнту.

При цьому, реєстрація підприємства обов’язково включає консультацію про нюанси ведення бізнесу, варіантах статуту, оподаткування, організаційної структури та т.д. Консультація з питань реєстрації компанії безкоштовна і входить у вартість пакету реєстрації фірми.

Вартість реєстрації ТОВ:

1000 грн. по модельному статуту (тимчасово неможлива в зв’язку з протиріччям модельного статуту з новим законом);

1600 грн. з індивідуально розробленим адвокатом статутом, його нотаріальним посвідченням (вимога нового закону), іншими нотаріальними витратами і печаткою;

2000-3000 грн. “під ключ” з оформленням карток зразків підписів для банку, отриманням ПДВ або єдиного податку, подачею повідомлення в податкову.

 

У вартість реєстрації ТОВ входить:

підбір унікального найменування; консультація по вибору системи оподаткування, розміру статутного фонду, призначенням директора, організації ведення бізнесу; підбір видів економічної діяльності (КВЕД); розробка і узгодження з клієнтом статуту, протоколу загальних зборів; підготовка наказу про прийняття директора на роботу; підготовка і подача комплекту документів на реєстрацію; оплата необхідних мит і зборів; оформлення та виготовлення печатки; нотаріальні послуги на підготовку довіреності та статуту ТОВ

(нотаріус знаходиться в одній будівлі з нами і ви не будете витрачати час на його відвідування).

Тобто, ви отримуєте абсолютно все, необхідне для роботи зареєстрованого у формі ТОВ підприємства, і вам не доведеться доплачувати за непотрібні вам послуги.

У мінімальному пакеті замовлення Ви вже отримуєте :

Виписку про реєстрацію вашого ТОВ з печаткою реєстратора Печатку на автоматичній оснастці Статут компанії Опис з унікальним кодом реєстрації вашої компанії Протокол про відкриття компанії Протокол про призначення директора

Термін реєстрації ТОВ:

У 99% випадків ми встигаємо зареєструвати компанію – за 2 робочих дня  з моменту підписання документів.

Якщо необхідно зареєструвати ТОВ як платника ПДВ – додатково 3 робочих дня з моменту подачі документів до податкової інспекції. При цьому виписка податкових накладних буде можлива з першого числа місяця наступного за місяцем реєстрації.

Якщо для вашого підприємства необхідна реєстрація платником єдиного податку – додатково 3-5 робочих дні з моменту заяви до податкової інспекції.

Як відкрити ТОВ. Які документи потрібні?

Для підготовки документів на реєстрацію ТОВ нам потрібні:

копія паспорта (1,2 сторінка та прописка) і коду ІПН кожного засновника; копія паспорта (1,2 сторінка та прописка) і коду ІПН директора (якщо це не один із засновників); інформація про: місцезнаходження підприємства (чи місце прописки одного із засновників, або адреса орендованого офісу. Нежитлові приміщення не вимагають підтвердження договором оренди); види діяльності, якими буде займатися ТОВ. Подивитися КВЕД можна тут  або на сайті Державної служби статистики України ; розмір статутного фонду; розподіл часток між засновниками; бажаному найменуванні ТОВ; контактних даних, які міститимуться в реєстрі (телефон, електронна пошта за бажанням); бажаному банку, в якому буде відкриватися рахунок ТОВ.

У разі, якщо засновник юридична особа, додатково :

копія документів про реєстрацію підприємства; протокол загальних зборів компанії про те, що компанія вирішила виступити засновником при реєстрації ТОВ; документи, що підтверджують повноваження директора юридичної особи, яке буде засновником нової компанії.

У разі, якщо засновник фізична особа нерезидент :

копія паспорта з перекладом на українську мову, завіреним нотаріально; копія довідки про отримання податкового номера.

У разі, якщо засновник юридична особа нерезидент :

виписка з торгового (банківського, судового) реєстру; рішення вищого органу компанії про рішення зареєструвати ТОВ в Запоріжжі; документи, що підтверджують повноваження керівника компанії-нерезидента.

Всі документи повинні бути апостильовані, перекладені українською мовою, переклад завірений нотаріально.

Разом з реєстрацією ТОВ наші клієнти часто замовляють додаткові послуги:

Відкриття банківського рахунку (підготовка і завірення нотаріально карток зразків підпису директора ТОВ)  –   400 грн.

Включає отримання витяг з реєстру про зареєстровану компанії, підготовку документів і самі картки зразків підпису.

Повідомлення податкової про директора компанії як про найманого працівника  –   300 грн.

Включає заповнення форми повідомлення і подача його в податкову інспекцію, що дозволяє уникнути штрафу в розмірі 96000 грн.

Отримання ПДВ  –  700 грн.

Включає підготовку і подачу до податкової форми 1-ОПП, заяв 1-ПДВ і 1-ЗВР, підготовку директора компанії до співбесіди в податковій, отримання витягу з реєстру платників ПДВ.

За останній рік наші клієнти не отримали жодної відмови в реєстрації платниками ПДВ.

Отримання єдиного податку  –   700 грн.

Включає заповнення і подання до податкової заяви про перехід на спрощену систему оподаткування, отримання витягу з реєстру платників єдиного податку.

Виготовлення додаткової друку або факсиміле400 грн.

Отримання електронних ключів (ЕЦП)800 грн. 

Питання та відповіді про реєстрацію ТОВ:

Чи можлива реєстрація підприємства за адресою прописки засновника або директора?

Та це можливо. У той же час не всі податкові Запоріжжя відносяться до цього схвально, якщо Ви плануєте переходити на систему оподаткування з ПДВ, можуть вважати це порушенням податкового кодексу. У той же час, в нашій практиці були такі реєстрації і ПДВ був успішно отриманий.

Який мінімальний розмір статутного фонду ТОВ?

В даний час мінімальний розмір статутного фонду ТОВ не встановлено. Звичайною практикою є встановлення його розміру на рівні 1000-5000 грн. Потрібно розуміти, що в певній мірі це умоглядна величина і передаючи гроші вашому підприємству ви обмінюєте їх на корпоративні права з управління суспільством. Сформувати статутний капітал ви можете грошима або майном протягом року після реєстрації фірми. При цьому, якщо вам потрібні гроші саме на рахунку компанії – є сенс зробити статутний фонд більше мінімального розміру з метою поповнення обіговими коштами.

Що краще ПП або ТОВ?

На наш погляд в сучасних правових реаліях – ТОВ. Товариство з обмеженою відповідальністю – застарілий вигляд організації юрособи, який практично ніяк не регулюється законодавством, не зрозумілий в Європі і Америці, не має ніяких переваг перед ТОВ. Більш того, якщо раптом буде скасована єдина стаття господарського кодексу, яка передбачає існування такого підприємства – воно повисне в повітрі. Раніше така форма як НП була популярна, тому що не вимагала внесення 100 мінімальних зарплат в статутний фонд. Однак, зараз таких вимог немає і при реєстрації ТОВ.

Чи можлива реєстрація ТОВ з одним засновником?

Так, можлива. У той же час, закон забороняє реєструвати кілька ТОВ на одного засновника. Хоча реєстратори Запоріжжя ніколи не перевіряли кількість зареєстрованих на людину компаній і формально в Запоріжжі це правило не дотримується.

Протягом якого терміну потрібно сформувати статутний фонд ТОВ?

Протягом одного року після реєстрації ТОВ. Сформувати його можна як грошима, так і майном. При це вартість майна ви оцінюєте на свій розсуд.

Чи можливо в подальшому зменшити або збільшити статутний фонд ТОВ, наприклад з 250 тисяч грн. до 2-3 тисяч грн. або навпаки.

Так можливо. Для цього потрібно підготувати зміни в статутних документах і подати їх реєстратору.

Чи можливо перевірити назву ТОВ в Запоріжжі до моменту його реєстрації?

Наша компанія в обов’язковому порядку перевіряє вбрання Вами найменування на його унікальність, так як інакше це означатиме відмову в реєстрації підприємства.

Чи може бути учасник ТОВ також і його ж директором?

Да може. Це звичайна практика і при дотриманні всіх нюансів оформлення не викликає ніяких складнощів.

Які системи оподаткування може вибрати зареєстрована нова компанія?

За замовчуванням ваше ТОВ після реєстрації буде знаходитися на загальній системі оподаткування, яка передбачає сплату податку з чистого прибутку за підсумками фінансового року.

Однак, ви можете також стати платником ПДВ або єдиного податку. У першому випадку ви будете також утримувати та перераховувати державі 20% податку на додану вартість, отримуючи право на податковий кредит. У другому випадку вам не потрібно буде визначати чистий прибуток, а платити ви будете податок 5% з обороту компанії.

Скільки КВЕД можна вибрати при реєстрації ТОВ?

Зараз законодавство не обмежує вас у виборі видів економічної діяльності. У нашому статуті ми передбачаємо максимальну кількість КВЕД, а в картці на реєстрацію і реєстрі юридичних осіб радимо вказувати 6-10 основних. Справа в тому, що для компаній, що працюють без єдиного податку, вказівка ​​видів діяльності не настільки важливо в силу податкових правил.

Треба чи не треба писати в статуті склад учасників і розмір їх внесків до статутного капіталу?

Реєстратори тепер не вимагають вказувати в статуті ТОВ перелік учасників товариства і розмір статутного капіталу.

У той же час, якщо не робити цього, статут буде суперечити ст. 82 Господарського кодексу України, що ставить його під ризик недійсності в цілому. Крім того, без такого вказівки учасникам доведеться покладатися тільки на електронний реєстр міністерства юстиції України. Вказувати в статуті учасників або покладатися на надійність електронного реєстру – вирішувати вам.

Наші клієнти, які замовили реєстрацію ТОВ, також цікавляться:

– реєстрацією підприємця

– реєстрацією ТОВ з ПДВ

– зміною статуту , збільшенням і зменшення статутного капіталу

– зміною адреси , засновників , назви , директора компанії

– ліквідацією ТОВ


 

rss