«Робота для професіоналів: розірвання шлюбу без згоди одного з подружжя»

Опубликовано: 08.10.2018

“Незгода одного з подружжів не є причиною заборони розірвання шлюбу”

Розлучення без згоди однієї із сторін – досить не рідкісне явище в юридичній практиці. Передусім, це шлюборозлучний процес, в якому чоловік або дружина не бажає дати свою згоду на офіційне припинення подружніх стосунків.

Приводів, які примушують вдатися до цієї ситуації, завжди знайдеться багато. Головними причинами таких явищ можуть бути побутові сварки в сім’ї, зради одного з подружжя, нестача фінансів та інше.


Сімейні справи та негаразди

Частенько, щоб не прибігати до юридичних механізмів розлучення , чоловік і дружина просто живуть окремо і без документу, що свідчить про те, що пара розірвала стосунки. Такі шлюби можна назвати “фіктивними” за своєю суттю, але в юридичному плані вони цілком законні. І в цій ситуації може хтось один з подружжя не давати згоду на розлучення, а іншій стороні доводиться просто терпіти таке відношення.

Дякуємо! Тепер: 1) Натисніть »ОТРИМАТИ КУПОН« ; 2) Введіть ваше Ім'я та Email, щоб ми змогли надіслати вам КУПОН прямо на пошту! Якщо не приходить - перевірте папку "Спам"!

Окрім складності в емоційному плані, шлюборозлучний процес без згоди одного з подружжя, може нести в собі наступні паралельні події: поділ майна подружжя, визначення місця проживання дитини, стягнення аліментів і виселення чоловіка , що мешкає в житлі, що належить виключно іншому з подружжю тощо.

Згідно із статистикою, набагато частіше за юридичною допомогою при розірванні шлюбу  без згоди чоловіка звертаються жінки. Насправді не має значення стать ініціатора. Важливо посилатися на факти, згідно з якими ви бажаєте отримати свободу від іншого подружжя, переконливо наводити аргументи в суді, не говорити і не робити зайвих речей, а тим більше не подавати ніяких зайвих документів, навіть якщо на цьому наполягатиме друга із сторін.

Коли розірвати шлюб без згоди буде неможливо?

 

rss