Купити Косарку недорого - Продаж техніки для скошування трави в Україні - Краща ціна на садову техніку в інтернет магазині Мотолюкс

Опубликовано: 08.10.2018

 

   Косарки в Україні

Будь-яка людина, у якого є будинок, мріє про красиву галявину з рівною травичкою, як в американських фільмах. І так само, як у фільмах, хоче сам косити траву і доглядати за галявиною. Однак не кожна газонокосарка подарує Вам задоволення в роботі і залишить траву ідеально рівною. Щоб бути впевненим у результаті варто звернути на газонокосарки чеської компанії Vari. Якщо Ви раніше не стикалися з газонокосарками, то можливо вважаєте, що зробити вибір не складе ніяких труднощів. Щоб це було дійсно так, ми розповімо Вам, якими ж бувають газонокосарки і про те, чим примітний бренд Вари.

Є 4 основні види газонокосарок: бензинові, електричні, акумуляторні і механічні . У кожного виду газонокосарок є свої плюси і мінуси, і після прочитання цієї статті Ви точно будете знати, яка косарка підійде саме Вам.

   Газонокосарка бензинова

Бензинові газонокосарки, найбільші та шумні, важать зазвичай також більше, ніж електричні. Але якби все було так погано, вони б не були найпопулярнішими. Бензинові газонокосарки насправді найбільш галасливі, проте, вони здатні працювати в будь-яких умовах. Все, що потрібно це трохи бензину. Такі косарки призначені для великих газонів, адже за Вами не тягнеться провід, і стрижуть вони набагато швидше за інших видів.Серед іншого до плюсів варто віднести незалежність від електрики, Ви з легкістю пострижеться не тільки газон біля будинку, але і ділянку на дачі, де не проведено електрику. Та й буває, що вдома теж відключають електрику, маючи Бензинові газонокосарки, Вам не доведеться ходити по двору з косою.  Такі газонокосарки підійдуть, якщо у Вас великий газон, є кілька ділянок і не критичний галасливий двигун внутрішнього згоряння.

    Газонокосарка електрична

Електричні газонокосарки набагато легше бензинових побратимів і працюють практично безшумно. До мінусів ж можна віднести все те, що було плюсами бензинової газонокосарки. Великий газон біля будинку, з 3-4 удлинителями, Ви, можливо, ще й пострижеться, але чи буде це зручно?Навряд чи, особливо якщо враховувати, що подовжувачі мають властивість плутатися, а випадково наїхавши на кабель, і про стрижку можна забути. Однак, якщо кабель Вас не бентежить, а вдома є маленька дитина, то чому б і ні?  Електричні газонокосарки підійдуть для невеликих дворів з доступом до електрики.

   Газонокосарка акумуляторна

Акумуляторні газонокосарки увібрали в себе все найкраще з бензинових і електричних. Вони практично безшумні і працюють без підключеного шнура. Однак при досить великому дворі одного заряду може не вистачити, а продовжити стрижку не вийде відразу, що теж викликає дискомфорт.І, нехай, така газонокосарка не вимагає постійного доступу до електрики, повезти і залишити таку на дачній ділянці без електрики все одно не вийде.Акумуляторна газонокосарка відмінно підійде для середніх дільниць, проте вартість таких косарок вище, ніж у електричних, а акумулятор має властивість втрачати свою ємність.

Про механічних косарках багато сказати не вийде, вони підійдуть тільки для дуже маленьких ділянок, і для їх роботи будуть потрібні тільки сильні руки.

Якщо Ви визначилися з типом газонокосарки, то при виборі конкретної моделі вже варто приділити увагу таким деталям:

Розміром мішка у газонокосарки, чим більше, тим краще. Зручність зміни висоти косіння. Гарантія та виробник.

Про останній пункт поговоримо докладніше, а точніше про те, чому варто вибрати саме газонокосарку від Vari. 

Газон перед будинком повинен добре виглядати в будь-яку пору року. Навесні і влітку Вам у цьому допоможуть газонокосарки, за допомогою яких Ви зможете підтримувати необхідну висоту трави. Проте взимку проблеми також є, як наприклад, велика кількість снігу на доріжках. І вже з цією проблемою Ви легко впораєтеся завдяки Снігоприбиральнику з асортименту Motolux .


 

rss