Купити Електровелосипед недорого - Продаж електро велосипедів в Україні - Кращі ціни на електричні велосипеди в інтернет магазині Мотолюкс

Опубликовано: 08.10.2018

Електровелосипеди можна назвати ідеальним транспортом для міста. Завдяки своїм габаритам вони можуть проїхати і припаркуватися в будь-якій точці мегаполісу. Електромотор дозволяє досягати високих швидкостей навіть людям з поганими фізичними даними. Цей вид транспорту максимально дешевий, і тільки трохи дорожче звичайного велосипеда . Ви завжди можете крутити педалі, замість того, щоб просто їхати на тязі мотора, а значить Ви завжди будете на ходу. Абсолютна беззвучність - це безсумнівний плюс в порівнянні з транспортом, який приводиться в рух за допомогою ДВС. Ну і головний плюс, це транспорт, який можна запросто занести в квартиру, і при цьому він має повноцінний мотор.

Електро велосипеди - це велосипеди, що приводяться в рух за допомогою електромотора. Поки цей вид транспорту у нас не дуже поширений, але він має кілька незаперечних переваг. До таких можна віднести те, що на відміну від простого велосипеда, їздити на велосипеді з мотором можуть люди навіть похилого віку.

Електро велосипеди по виду практично не відрізняються від звичайного велосипеда, видати його можуть хіба що велика ніжка, акумулятор і, в рідкісному випадку, підставки для ніг. Це якщо згадати найпростіші електричні велосипеди, більш просунуті моделі можуть нагадувати скутер , або, навпаки, бути майже повною копією звичайного велосипеда. Під час їзди такі велосипеди практично не видають сторонніх звуків, тому їздити на них, набагато приємніше, ніж на будь-якій техніці з бензиновим мотором.

Електро велосипеди дуже зручні в експлуатації завдяки зарядці від мережі, і можливості підзарядки від педалей. Завдяки вбудованому генератору, крутячи педалі, Ви заряджаєте акумулятор, при цьому відстань, яку можна проїхати від одного заряду збільшується. З приводу акумулятора, повної зарядки вистачає мінімум на 20 км, проте на деяких моделях досягає великих показників. Залежно від вартості електро велосипеди можуть комплектуватися різними, якщо можна так висловитися, «панелі приладів». Зазвичай весь блок управління знаходиться на ліхтарі велосипеда, і на більш простих версіях немає практично ніяких елементів управління, і самий просто індикатор заряду. Вибираючи собі електро велосипед, варто також звернути увагу на те, де розташований «ключ запалювання», його розташування біля керма трохи зручніше.

Наш магазин пропонує просунуті моделі електровелосипедів, які не тільки легко доставлять Вас з точки А в точку Б, а й порадують своїм оснащенням. Всі моделі мають зручний індикатор батареї на кермі, завдяки якому Ви завжди можете контролювати заряд Вашого акумулятора. Вибираючи гірський електровелосипед, Вам може підкорити не тільки місто, але й бездоріжжя. Їхати в гору на такому набагато простіше і зручніше, ніж на простому велосипеді. У магазині Мотолюкс Ви можете купити електровелосипеди з доставкою по Україні. Велосипеди КТМ і Scott , які Ви можете придбати здивують Вас стильним дизайном і багатим оснащенням.


 

rss