Косметика і спорт: чи небезпечний макіяж для вашої шкіри

Опубликовано: 08.10.2018

видео Косметика і спорт: чи небезпечний макіяж для вашої шкіри

7 речей, які чоловіки помічають у жінках з першого погляду

Косметика і спорт аж ніяк не є несумісними поняттями. Бажання добре виглядати в спортзалі зовсім нормально, хоча, звичайно, спорт накладає певні обмеження на використання косметики.


Як уникнути негативних наслідків для шкіри після занять спортом

Туш

Якщо вам неодмінно хочеться виділити очі, користуйтеся водостійкою тушшю для вій. Вона не потече, коли ви спітніє, і ви зможете сміливо протирати очі і поливати голову водою, щоб освіжитися.

Тональний крем і пудра

Взагалі, ця косметика — не найкращий вибір для занять спортом. Як тільки ви почнете потіти, основа і пудра почнуть буквально сповзати з особи. Крім того, вони не дають шкірі вільно дихати, що особливо шкідливо під час тренування. Волога, жири і токсини, які не можуть вийти назовні через шари косметики, викликають роздратування шкіри і, іноді, вугровий висип.

Помада

Помада не протипоказана під час тренувань, проте краще все-таки утриматися від її використання. Ви будете багато пити, а значить, значна частина помади швидко потрапить у ваш шлунок. Це не небезпечно, але і абсолютно точно — не корисно. Найкраще перед тренуванням помазати губи живильним бальзамом — він додасть губам блиск, і не станеться нічого страшного, якщо ви випадково розмажете його по щоках.

Сонцезахисний крем

Сонцезахисний крем необхідний, якщо ви займаєтеся спортом під відкритим небом. Він потрібен незалежно від погоди і того, у що ви одягнені. Навіть якщо на вас гірськолижний костюм, обов’язково нанесіть крем на відкриті ділянки шкіри — відбиті снігом сонячні промені можуть швидко викликати опіки і не такі помітні, але не менш небезпечні пошкодження шкіри. Плаваючи у відкритих водоймах, використовуйте водостійкі сонцезахисні засоби.

Зволожуючий крем

Перед тренуванням його може замінити сонцезахисний крем, проте після занять потрібно обов’язково використовувати зволожуючий крем. Гарне зволоження потрібно не тільки особі, але і всьому тілу. Якщо ви часто тренуєтеся, значить, ви часто потієте, і на вашу шкіру впливає міститься в поті сіль. Вона може викликати сухість і роздратування шкіри. Щоб цього уникнути, кожен раз після душу наносите зволожуючі засоби не тільки на обличчя, але і на все тіло.


 

rss