Палиця, Тимошенко і Коломойський зустрічалися у Польщі. ФОТО

Опубликовано: 08.10.2018

У Варшаві в четвер, 12 липня, в одному з готелів помітили лідера фракції “Батьківщина” Юлію Тимошенко, українського олігарха Ігоря Коломойського та голову Волиньради Ігоря Палицю.

Як повідомив з посиланням на інформацію свого джерела журналіст видання “Слово і діло” Богдан Кузьмич в Facebook , готель знаходиться біля аеропорту. Про це пише Обозреватель .

“Вчора один товариш з волинських країв повернувся з Польщі. Там він часто буває у своїх справах. І до Києва заїхав транзитом. Поспілкувалися. Він розповів, що перебуваючи в Варшаві, бачив Юлію Тимошенко. Зайшов жарт про бігборди з новим курсом.

Але суть в іншому. За його словами він бачив її на днях, 12 липня, у готелі в якому зупинявся переночувати. Готель хороший біля аеропорту. І тут АЛЯРМ! Спочатку у готелі з’явився Ігор Коломойський разом з головою Волинської облради Ігорем Палицею. А хвилин через 15 у холі готелю з’явилася і Юлія Тимошенко. Не помітити її усю в білому було неможливо”, – розповів він.

“Юлія Тимошенко часто прогулює засілання Ради саме у Варшаві. Але, якщо не помиляюся, саме в цей день Рада голосувала за вжливий проект щодо зміни закону про Аниткорупційний суд. Тобто саме в цей день лідер парламенсткьої фракції прогуляла важливе голосування у парламенті заради зустрічі з потенційним клієнтом Антикорупційного суду, якого звинувачують в обкраданні держави на мільярди доларів?

Скільки тривала ця зустріч – мій знайомий юзернейм не знає. Каже, що допив каву і пішов”, – ідеться  у дописі.

Також Богдан Кузьмич додав фото.

 


 

rss