Способи оплати | Інтернет-магазин LuxPRO™

Опубликовано: 08.10.2018

видео Способи оплати | Інтернет-магазин LuxPRO™

Aliexpress Урок № 3 Как оплатить товар. Полезные советы.

  ГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (при доставці кур'єром або самовивіз)

Оплата готівкою здійснюється безпосередньо при отриманні замовлення оформленого як "самовивіз" в офісі компанії, на підставі виписаної менеджером компанії рахунки-фактури, а також при кур'єрській доставці (безпосередньо кур'єру під час отримання замовлення). При доставці кур'єром Ви передаєте готівкові гроші нашому співробітнику, він видає вам видаткову накладну та гарантійний талон. Підписавши накладну, Ви підтверджуєте факт оплати та доставки товару.       БЕЗГОТІВКОВИЙ РОЗРАХУНОК (оплата через банк) 

При безготівковому розрахунку на вказану Вами електронну адресу або факс висилається рахунок до оплати з усіма нашими банківськими реквізитами. Оплату за рахунком Ви можете зробити в будь-якому відділенні банку або через інший розрахунковий рахунок. Для платників ПДВ надається повний перелік документів з оплати замовленого устаткування або проведеної фахівцями нашої компанії - послуги (ремонт, інсталяції тощо).  Ваше замовлення відправляється після надходження грошей на рахунок.  


Новинии Z - “ПриватБанк” пропонує містянам зручні способи оплати покупок - 27.08.2018

Приват24 (privat24.ua - ПриватБанк)

Після проведеного замовлення у нас на сайті, менеджер компанії підтвердивши з Вами наявність даного товару на складі і уточнивши порядок оплати і доставки його, висилає Вам на пошту посилання № замовлення для оплати з вашої картки (рахунки) ПриватБанку, для зарахування оплати. Оплата проводиться за допомогою платіжних сервісів. Ваше замовлення відправляється після надходження грошей на розрахунковий рахунок. Платіжний сервіс доступний будь-якому покупцеві зразу після оформлення через корзину інтернет магазину


11 Сучасні та традиційні способи оплати

ПЛАТІЖ З ПІСЛЯОПЛАТОЮ (при відправленні замовлень по Україні)

При оформленні замовлення з відправкою обладнання ( розрахувати вартість ) платіжом з після оплатою з 10% передоплатою від суми замовленого обладнання Ви оплачуєте 90% від замовлення безпосередньо в момент отримання. По прибуттю замовлення на склад перевізника у Вашому регіоні, Ви його отримуєте і оплачуєте вартість замовленого товару  а також  вартість доставки замовлення і зворотної доставки грошового переказу по тарифам транспортної компанії.  Платіж з після оплатою діє не на всі групи товарів!     

  ПОКУПКА В КРЕДИТ  (через КРЕДИТ МАРКЕТ )

Вибираєте товар, натискаєте кнопку - " В кредит ", заповнюєте і відправляєте Анкету на нашому сайті. Після цього отримуєте протягом 30 хвилин рішення за Вашою заявкою від співробітника « Кредит Маркет » , він же вам підказує найближчу точку оформлення документів в залежності від Вашого територіального місцезнаходження. Після підписання кредитного договору забираєте товар в пункті видачі нашої компанії або чекайте доставку Вашого товару за вказаною вами адресою.

ПОКУПКА В КРЕДИТ (через ОТР Банк )

1. Виберіть модель товару (код  - 6 значний номер над ціною), яка Вас зацікавила

2. Зв'язуєтеся з менеджером компанії, вказуючи код товару - погоджуєте остаточну ціну і термін отримання товару.

4. Після підтвердження нам інформації з банку про надане Вам кредиті, отримуєте Ваш товар.   


 

rss