Як пережити смерть чоловіка

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як пережити смерть чоловіка

Умер муж. Как пережить смерть мужа!?

Повертатися додому в порожній будинок зовсім нелегко. Немає нікого, хто б вас зустрів і сів у крісло навпроти за порожнім обіднім столом. Здається, будинок відлунює мовчання, і виступають сльози на очах, як тільки ви згадуєте, що тепер один. Стільки років разом, так багато спогадів про спільне часу - і все, що у вас було, пішло. Втрата коханої людини змінює все ваше життя, особливо, якщо кохана людина був вашим кращим другом. Ви відчуваєте себе повністю спустошеним, і вам абсолютно незручно приймати навіть самі незначні рішення. Ліжко занадто простора, тому ви обіймаєте подушки для втіхи. Але щось всередині говорить, що ви зможете вижити!


Перше інтерв'ю з Тіною Кароль після смерті чоловіка

Кроки

1

Перш ніж рухатися далі, виконайте будь-яке прохання, яку ваш покійний партнер висловив перед кончиною. Якщо не було часу для виконання прохання через раптової смерті, вивчіть ідеї, щоб обдарувати або вшанувати вашого покійного партнера. Це поверне вам душевний спокій і гарантує, що у вас не буде жодних психічних перешкод в новому житті.

2

Зрозумійте, перш ніж ви знову почнете відчувати нормальні почуття, пройде багато часу. Горе просто так не зникне, і рана сама по собі не затягнеться. Будьте до себе терплячі, коли проходите через весь процес скорботи. Скорбота - це дорога, яка триває до тих пір, поки вам потрібно узгодити всі питання, пов`язані зі смертю коханої людини, себе, ваших відносин (хороших, поганих), щоб внести мир і розуміння.

3

Усвідомте, що існують етапи, які потрібно пройти, і вони не є лінійними. Ви будете переживати заперечення, злість, обурення, тугу, страждання, сум і, в кінцевому підсумку, прийняття. Однак ви не пройдете ці етапи по такому порядку. Можливо, ви будете переживати їх гостро, як на американських гірках, і навіть неодноразово протягом всієї дороги скорботи.

4

Не звертайте уваги на тих, хто говорить вам, що ви сумуєте неналежним чином. Замість цього подякуйте людини за його неспокій і дайте зрозуміти, що все журяться по-різному. Горе так само індивідуально, як ви, ваш покійний чоловік і ваші відносини. Ви зіткнетеся з тими, хто думає, що ви «занадто швидко» перехворіли, і тими, хто думає, що ви «застрягли у своєму горі». Якщо у вас є побоювання з приводу своїх переживань, зверніться до психоаналітика або психотерапевта, який допоможе вам впоратися з втратою близької людини і заново вибудує самооцінку.

5

Зрозумійте, що у вас є вибір. Існує час, коли вам потрібно виплакатися і пройти через страждання, щоб дістатися до іншого берега. Потім прийде час, коли ви будете готові взяти активну участь в стані печалі, щоб зцілитися для нового життя.

6

Не бійтеся, що забудете свого чоловіка.

7

Запитайте себе, чи є у вас те, що ви завжди хотіли зробити, але не було часу через сімейних зобов`язань. Зараз настав час, щоб це зробити! Будьте тим, ким ви хочете бути. Стати художником, льотчиком або аквалангістом. Політайте на великій повітряній кулі. Перш за все, прагнете до щастя і здійснення. Ваші мрії можуть стати реальністю і допомогти заповнити порожнечу в житті. Ви зустрінете нових людей і усвідомлюєте, що можете отримувати задоволення і захоплення від життя, навіть якщо ви один.

8

Будьте терплячі, бо це зміна може не датися швидко і легко.

9

Заведіть домашню тварину. Якщо у вас немає сил, щоб обдарувати тварина великою кількістю уваги, заведіть кота. Він стає прекрасним супутником, адже коти охайні і не потребують вигулі. Кот обдаровує господаря любов`ю і прихильністю, потребує турботи і оточить турботою вас. Він зустрічатимуть вас по поверненню додому і лягати на коліна при перегляді телевізора. Якщо ви не любитель кішок, заведіть собаку або будь-яку тварину, які здатне вас ощасливити. Зрозумійте - тварина не замінить вашої коханої людини, воно і не призначене для цього, але тварина змусить вас посміхатися, буде вас слухати, коли відчуєте, що вам потрібно виговоритися для заповнення самотнього дня.

10

Добровільно допомагайте. Коли ви готові і наберетеся багато сил, приділіть свій час справі або чогось, у чому ви сильні. Допомагаючи іншим, ми надаємо приголомшливий ефект на нас самих. # Запишіться в бібліотеку і читайте. У більшості бібліотек є автобуси, які розвозять книги по району. Ви можете орендувати DVD або дивитися фільми по телевізору. Пишіть листи або станьте телефонним співрозмовником у відділі за підтримки муніципальної поліцейської служби. Там роблять щоденні дзвінки лежачим хворим, щоб перевірити, що вони в безпеці. Поговоріть з ними, щоб скласти їм компанію, і вони також стануть вам компанією.

Поради

Коли у вас більше немає пари, одружені друзі можуть віддалитися. Це сумно, але іноді новоутворений самотня людина розглядається як загроза. Будьте відкриті для нових знайомств.

Використовуйте потреби молодих членів сім`ї, дітей чи онуків, щоб зосередитися на тому, що дійсно важливо у вашому житті, і скласти новий план активного способу життя. Знайте, що ви не самотні. Майте терпіння до всього, тому що терпіння є доброчесність. Зверніться до психоаналітика, психотерапевта або вступите в групу підтримки. Якщо ви думаєте про самогубство, то існують інші альтернативи. Поговоріть про біль, яку ви переживаєте, і через яку ви замислюєтеся про самогубство як про єдиний спосіб полегшити свій біль. Будьте готові говорити про проблему протягом кількох хвилин. Переставте деякі речі і фото, щоб ви не стикалися з нагадуванням, коли входите в двері. Купуйте нові речі, які поступово наповнять радістю ваш будинок. Придбайте художню книгу з білими аркушами. «Нові мрії». Використовуйте ручки, кольорові олівці і все що завгодно для мозкового штурму. Це може бути божевіллям, але уживіть спробу. Просто почніть. Така книга дасть вам привід встати з ліжка - і одного разу ви будете здивовані, чого досягли за 12 місяців. Вона принесе вам почуття задоволення, успіху і щастя. Все, що ми робимо, робиться в гонитві за щастям. Не сумуйте, чоловік зверху спостерігає за вами, і він дуже не хоче, щоб ви сумували.

Попередження

Самогубство - це НЕ вихід. Якщо ви замислюєтеся про самогубство, зателефонуйте на гарячу лінію або зверніться до психотерапевта як можна швидше!

 

rss