Як спровокувати блювоту у собаки

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як спровокувати блювоту у собаки

У Львові собака помер через отруту на вулиці

Уявіть: ви прийшли додому, а собака зустрічає вас з винуватим виразом морди і дуже сумним поглядом. Ви озираєтеся і розумієте, що ваш вихованець примудрився з`їсти щось таке, що явно може загрожувати його здоров`ю. Що робити? Спровокувати блювоту! Так, справа неприємне, але часом тільки це і залишається. Ця стаття розповість вам про те, як викликати блювоту у собаки.


Отравление у собаки ➠ Ознакомьтесь с советами ветеринара

Кроки

Частина 1 з 2: Коли не треба провокувати блювоту

1

Не провокуйте блювоту у собаки, якщо: Її вже рве. Якщо собака без свідомості, дуже слабка, насилу дихає. Блювота в такому випадку тільки нашкодить вашому вихованцеві. Якщо собака проковтнув відбілювач, засіб для видалення засмічень або нафтовий дистилят. Ці кошти "пропалили" собі шлях до шлунку собаки. Пішовши назад з блювотою, вони знову обпалять стравохід і пащу. Якщо з моменту поглинання токсину пройшло вже більше двох годин. Собаці вистачить двох годин, щоб переварити токсин, після чого його вже так просто не вивести.

2

Провокуйте блювоту у собаки, якщо: Собака менше 2 годин тому проковтнула антифриз. Якщо ви проконсультувалися з ветеринаром і отримали від нього відповідну рекомендацію.

Частина 2 з 2: Як спровокувати блювоту

1

Дайте собаці 3% перекис водню. Це - єдине домашнє засіб, який рекомендується використовувати з такою метою. Вибирайте найслабшу перекис. Формула така: 5 мл. (Чайна ложка) на 4,5 кілограма ваги. Шприцем без голки влийте перекис в пащу собаці. Якщо собака так просто не ковтає перекис, спробуйте змішати перекис з водою. Якщо і це не допомагає, то змішайте її з крапелькою ванільного морозива - але знайте, що це суть крайній захід.

2

Примусьте собаку рухатися протягом 15 хвилин. Постарайтеся підняти собаку на ноги, якщо це можливо. Нехай посувається - це підстьобне метаболізм.

3

Якщо собаку не вирвало через 15 хвилин після прийому перекису, то дайте їй ще одну дозу. Не хвилюйтеся, у такій ситуації - можна.

4

Якщо собаку і через ще 15 хвилин не вирвало, то не давайте їй більше перекису! Негайно несіть собаку до ветеринара!

Попередження

Перекис водню, якщо перетравиться, небезпечна для собак! Відповідно, краще не шкодувати грошей, але віднести вихованця до ветеринара на промивку шлунка, ніж ризикувати прикінчити собаку власноруч ...

 

rss