Як стати відьмою

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як стати відьмою

Як виглядають сучасні відьми?

Чаклунство - це не тільки стара з мітлою, відьмою може стати будь-хто. Чаклунство - це справжнє культове вчення, навчившись чаклунства, ви зможете робити все, що завгодно. Люди не вірять в багато речей, але ви зможете переконати їх у зворотному.Кроки

1

Прочитайте все, що ви можете знайти про магію. .. Якщо ви не послідовники чаклунів, з авторів можна вибрати Найджела Джексона, Найджела оковитою, Карла Гінзбурга, Робіна Аристона, Джемму Гарі, Андрю Чамблі та інших традиційних письменників. Якщо ви шукаєте твори спеціально для отримання інформації про чаклунів, спробуйте Джеральда Гарднера, Доріна Валентина і Скотта Каннінгема.


Львів. Як визначити відьму.

2

Досліджуйте обряди і ритуали, використання яких може внести помітні зміни в вашу особистість. Вивчіть ці знаки, символи та містичні науки. Використовуйте все, що вам підходить, що ви знайдете і створите. Придивіться до різних видів традиційної народної магії і культурам усього світу.

3

Проникніться майстерністю. Для непосвячених це відомо як «майстерність мудреця». Розумійте, про що ви говорите, готуйтеся заздалегідь. Будьте розумним і знаючим. Будьте мудрим. Знайдіть того, хто добре розбирається в області магії. Прагніть дізнатися якомога більше.

4

Знайдіть або створіть необхідні умови для проведення магічних ритуалів. У вас має бути спеціальне місце, де можна звільнятися від темних енергій і стресів повсякденного життя. Просто знайдіть місце, де можна розмовляти з собою. На самоті ви відчуєте себе краще. Ось деякі речі, які бажано (хоча і необов`язково) підготувати для церемонії магії: Свічки Трави

Ефірні масла Ладан Кадило (курильниця) Ступка і маточка Чаша

Ніж з чорною ручкою (ритуальний ніж) та / або паличка Предмети для гадання (карти Таро, дзеркала для ворожіння, руни та ін.).

5

Навчіться користуватися магією. Магія - це те, чим володіють і користуються практично всі відьми і чаклуни. Для цього можна просто запалити свічку або використовувати більш складний комплект. Не намагайся користуватися чим-небудь, якщо не до кінця розумієте, як це працює - ви можете нашкодити самі собі.

6

Звідти Книгу Тіней або хоча б блокнот для записів. У магії не використовують Біблію або священні книги. Багато шабаші відьом (і відлюдники) зберігають спеціальні Книги Тіней. У них вони записують свої мрії, заклинання, ритуали, фази Місяця, астрологічні карти, друку та ін.

7

Якщо ви хочете бути чаклуном, запам`ятайте закон трьох: «Сказавши ці вісім слів, нехай збудеться все, що забажаю, крім шкоди». Це один з небагатьох головних законів у чаклунстві. Робити все, що ви побажаєте, якщо це НІКОМУ не шкодить, в тому числі і собі. Закон трьох свідчить: все, що ви робите, повернеться до вас триразово (як Карма, просто помножити). Тому, будь ласка, будьте мудрі, і обмірковуйте свої дії та їх вплив на інших.

8

Чаклуни повинні також пам`ятати Повчання Чаклунові. Повчання Чаклунові - вірш, у якому вперше було написано про леді Гвен. Ось що воно свідчить: «Дотримуватися чаклунства закони ви повинні в досконалої любові і скоєному довірі. Вісім слів Настанови чаклуна треба виконувати: робіть все, що завгодно крім шкоди. Те, що ви посилаєте, повертається до вас відповідно до закону трьох. Дотримуйтесь цього розумом і серцем, веселих вам зустрічей і веселих вам ігор ».

Поради

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати відьмою або чаклуном, постарайтеся обговорити це з ким-небудь, перш ніж приймати будь-які рішення. Спробуйте Witchvox.com. Це як Facebook, тільки для язичників. Це також дуже добре для пошуку локальних шабашів, якщо ви хочете приєднатися до одного з них. Пам`ятайте, що чаклунство і магія не одне і те ж. Ви зіткнетеся з різною інформацією, але, загалом, думайте про це так: чаклунство - це релігія, магія - це навичка. Магія може бути використана в багатьох різних релігіях і проявляється в різних контекстах, чаклунство, як правило, немає. Не довіряйте новим сторінкам плагіатом. Видатні автори, які написали десятки книг, можуть здатися авторитетним, але вони часто не перевіряють факти і в їхніх творах часто може бути надлишок дезінформації. Чому? Так деякі речі продаються краще, ніж інші. Вивчайте всяку книгу, яку ви читаєте. Дотримуйтесь своєї інтуїції. Якщо ви відчуває себе комфортно, займайтеся цим, якщо ні - не займайтеся. Ваша інтуїція є найбільш потужним засобом.

Попередження

Знайте, що ви робите, щоб не завдати собі шкоди. З магією або без. Не завдає біль собі або іншим.

 

rss