Нардеп Мартиняк отримав мільйон поворотної фінансової допомоги

Опубликовано: 08.10.2018

Народний депутат з групи “Воля народу” Сергій Мартиняк отримав у липні мільйон  поворотної  фінансової допомоги.

Про це йдеться у повідомленні про суттєві зміни в майновому стані у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, інформує Експрес .

Кошти нардепу повернуло  ТзОВ “Агідель”, бенефеціаром якого є Сергій Мартиняк.

Готівкою нардеп зберігає 1 мільйон 646 тисяч доларів та 1 мільйон 474 тисячі євро. А от третім особам він позичив аж 123 мільйони 555 тисяч 132 гривні.

У минулому році нардеп Сергій Мартиняк отримав 224 тисячі 145 гривень заробітної плати. Крім того, отримав 25 мільйонів 900 тисяч 463 гривні дивідендів від фірм, власником яких він є.

А дохід депутата від надання майна в оренду становив 2 мільйони 490 тисяч 378 гривень.

У власності Сергія Мартиняка дві земельні ділянки та будинок в селі Гаразджа (Луцький район, Волинська область), земельну ділянку він має у Східниці, що на Львівщині. А в Києві та Рівному — квартири.

Нардеп задекларував сім брендових годинників, найдешевший з яких коштує 210 тисяч гривень, а найдорожчий — 1 мільйон 100 тисяч гривень. Загалом колекцію годинників народний обранець оцінив у  5 мільйонів 37 тисяч 700 гривень. Ще півмільйона гривень коштують натільні хрести з дорогоцінних металів.

У колекції Сергія Мартиняка також дві одиниці мисливської зброї на загальну суму півмільйона гривень.

Їздить нардеп на FERRARI F149/BD/EL, котра коштує 2 мільйони 524 тисяч 853 гривні. А ще чоловік орендує три автомобілі, серед яких BMW X5, Volkswagen Multivan 7H та Porshe Cayenne.

Довідка.  Поворотна фінансова допомога — сума коштів, що надійшла платнику податків у користування за договором, який не передбачає нарахування процентів або надання інших видів компенсацій у вигляді плати за користування такими коштами та є обов’язковою до повернення (пп. 14.1.257  ПКУ ).


 

rss