Мільйонер із Луцька розповів, як виграв у “Лото-Забаві”. ВІДЕО

Опубликовано: 08.10.2018

видео Мільйонер із Луцька розповів, як виграв у “Лото-Забаві”. ВІДЕО

Григорій Цапура став 283-м мільйонером "Лото-Забава"

Переможець “Великої гри” 931-го тиражу лотереї “Лото-Забава” Микола Гліна минулої неділі, 24 вересня, завітав до студії та поділився історією успіху.


Лучанин виграв мільйон гривень в Лото Забава

За словами мільйонера, грає у “Лото-Забаву” він більше двох років, при цьому завжди вірив, що вдасться виграти мільйон гривень, повідомляє УНН .

“Я давно граю, і в мене була така думка, що я обов’язково виграю. Дружина не вірила, а я так налаштовувався, що потрібно виграти”, – сказав Гліна.


Лото-Забава: історія Григорія та Віри Цапурів

Переможець розповів, що коли дізнався, що виграв мільйон гривень, то спочатку не повірив своєму щастю.

“Йшов додому, по дорозі зайшов купити цигарки, там був відділ продажу лотерей, і я вирішив одразу купити білет (“Лото-Забави” – ред.). У понеділок прийшов у це ж місце перевірити його і спочатку не повірив, що мені нарешті пощастило”, – сказав М.Гліна.

Мільйонер також поділився, що нині працює будівельником у Луцьку. Має трьох доньок. Завдяки “Лото-Забаві” планує нарешті вирішити житлове питання, тому що на сьогоднішній день проживають із братом двома сім’ями у батьківській квартирі.

“Я допоможу братові добудувати його будинок, щоб він переїхав із родиною, а ми залишимося у своїй квартирі. Буду далі працювати за своєю професією”, – поділився планами на майбутнє М.Гліна.

 


 

rss