Волинь – серед регіонів-лідерів зі здорожчання проїзду

Опубликовано: 08.10.2018

З початку року найбільше подорожчав проїзд у міському транспорту у Києві, Волинській, Миколаївській, Рівненській та Дніпропетровській областях.

Про це повідомляють Українські національні новини.

Зокрема, за даними Держстату, якщо порівнювати серпень 2018 року із груднем 2017 року, то ціни на проїзд у міському транспорті (тролейбусі, автобусі, трамваї, метро) найбільше зросли у Києві – на 83,2 %, а також у Волинській (на 50 %), Миколаївській (50,1 %), Рівненській (50 %) та Дніпропетровській (45,8 %) областях.

При цьому не змінились ціни на проїзд у міському транспорті Запорізької, Івано-Франківської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ ПОПРОСИЛИ НАДАВАТИ ЯКІСНІ ПОСЛУГИ

Незначними було підвищення у Донецькій області (2,4 %), Тернопільській (1,3 %) та Чернігівській (0,6 %) областях. Маршрутки найбільше подорожчали в Одеській області (36,1 %), Луганській (36,5 %), Вінницькій (33,8 %) та у Києві (32,7 %).

Не піднімали ціни маршрутники таких областей: Житомирська, Черкаська та Чернівецька. Незначним було підвищення у Донецькій області (2 %), Тернопільській (2 %), Херсонській (2,2 %) та Чернігівській (1,9 %) областях.

Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A

Надрукувати

 

rss