Відкриття сезону лову з човна!

Опубликовано: 08.10.2018

видео Відкриття сезону лову з човна!

Чемпіонат України з ловлі хижої риби спінінгом з човна

В нашій гостинній країні для риболовлі з човна не потрібні ніякі спеціальні знання (крокодили у нас не водяться) і додаткові дозволи (за умови, що ваш човен гребний і його довжина менше 270 сантиметрів ). За цю справу, на водоймах загального користування, так само, не беруть плату. Тобто, ловля з човна в Україні БЕЗКОШТОВНА для всіх, і для гостей країни теж! Але дозволена вона не завжди . Причиною тому – два нормативних обмеження, під час дії яких рибалка з човна заборонена. Це нерестова заборона і закриття навігації. У деяких областях України раніше припиняється одне обмеження, а в деяких інше. Отже просто відповісти на питання “З якого числа можна ловити з човна?» – не вийде. Давайте про все по порядку.Найбільше пощастило тим областям і водойм, де навігація відкривається раніше, ніж припиняє діяти нерестова заборона . Перш за все нерестова заборона закінчується на річках, тому саме там і з’являються перші рибалки човнярі. Отже відкриття сезону лову з човна в 2018 році відбудеться на річках – 21 травня в наступних областях:


Рибалка з ночівлею. Пошук риби на річці. Фідер. Ловля на живця та росянку. Частина 1.

Волинська; Дніпропетровська (крім Апостолівського, Нікопольського і Томаківського району); Житомирська; Івано-Франківська (тільки в басейні річки Прут !!!); Луганська; Львівська (тільки на річках Сян, Стир та Західний Буг !!!); Рівненська; Сумська; Харківська; Хмельницька; Черкаська; Чернівецька; Київська; Кіровоградська; Полтавська; Донецька.

У Вінницькій області навігація відкривається орієнтовно тільки 31 травня , тому на човні рибалити можна тільки з цієї дати.


Херсонщина подієвий туризм

В областях і районах, які не перебувають в цьому списку сезон лову з човна починається пізніше: 22 травня – в Запорізькій та Закарпатській області, 26 травня – в Чернігівській області (крім річок Дніпро і Сож) і річці Південний Буг Миколаївської, 30 травня – в Апостолівському, Нікопольському та Томаківському районі Дніпропетровської області. 11 червня – в цей день починається сезон лову з човна на річці Дністер в Івано-Франківській і Львівській області, а так само на всіх річках Тернопільської.

В Одеській області на річці Дунай можна ловити з човна тільки – з 6 червня , на річках Дністер і Турунчук – тільки з 16 червня . У Миколаївській, на річці Інгулець – 16 червня , а на Інгулі – 6 липня . І нарешті на нашу велетню, по річці Дніпро: в Чернігівській області – з 6 червня (+ річка Сож), в Херсонській – з 15 червня .

Тривалість сезону човнової риболовлі традиційно – до закриття навігації . Зазвичай раніше це відбувається на водоймах Харківської області – 15 жовтня .

Окремо, потрібно вас попередити – ловля з човна в Україні дозволена тільки з дотриманням загальних правил плавання у внутрішніх водах України. А це має на увазі і реєстрацію човна (в разі якщо човен має довжину понад 270 сантиметрів, або він моторний) і отримання прав на управління, якщо ви використовеєте двигун. Без цих документів ви можете втратити своє майно, а спіймана вами риба може бути визнана незаконно добутої. За цих порушень, до вас можуть застосувати як адміністративне покарання, так і кримінальне.


 

rss