Зірвіть джек-пот онлайн у Вулкані на слоті Reel Outlaws від Betsoft

Опубликовано: 08.10.2018

У казино Вулкан автомати онлайн на гроші завжди доступні азартним гравцям. Рекомендуємо звернути увагу на оригінальний апарат Reel Outlaws від компанії Бетсофт. Вас чекає кримінальна тематика з захоплюючим сюжетом. Грати в слот Поза Закону буде захоплююче, так як інтерфейс симулятора виконаний бездоганно. Графіка знаходиться на дуже високому рівні, музичне оформлення вам теж сподобається.

Як грати на реальні грошові кошти з вигодою

Якщо у вас виникли проблеми з входом в клуб, то, швидше за все, вас заблокував провайдер. використовуйте дзеркало, яке нічим не відрізняється від офіційного сайту. Після вирішення проблем пройдіть реєстрацію і поповните депозит. Для вас приготований спеціальний розділ сайту - банк гравця, в якому ви зможете здійснювати транзакції (введення / виведення грошей на рахунок). Для зручності і швидкості перекладів скористайтеся працюють на сайті онлайн платіжними системами і електронними гаманцями.

До ваших послуг Яндекс Гроші, Webmoney, віза, Qiwi, Paypal,Mastercard і т.д. Для High-Roller доступні великі транзакції, що дозволяють робити дуже великі ставки на лінії виплат. Зірвати джек-пот буде просто. Розробник передбачив для цього відмінні можливості, які легко використовувати в процесі гри.

інтерфейс, управління, ставки: грайте та вигравайте!

Вас чекає подорож на Дикий Захід. Вся символіка пов'язана з ковбоями, шерифом і бандитами. На ігровому полі ви побачите такі картинки: чоботи, віскі, сімки, кактуси, револьвер, зірку шерифа, ковбойський капелюх і інші піктограми. Диким символом призначена картинка з написом «Wild». Скаттер став динаміт з відповідним підписом. Є тут і бонус - піктограма із зображенням вибуху.

Панель управління проста і зрозуміла. У нижній частині ігрового поля розташовані клавіші: «Spin» - запуск раундів, «Paytable» - таблиця виплат, «Bet Max» - ставка по-максимуму, «Bet One» - ставка і «Select lines» - вибір кількості ліній. На одну лінію ставиться 1-5 монет вартістю 0,02-1 США (всього передбачено 9 строк). Удачі всім користувачам!


 

rss