Подорож Голосієвським лісом – практики в місцях Сили – очищення в купелі

Опубликовано: 08.10.2018

 Запрошуємо на незвичайну екскурсію в одне із самих таємних і містичних місць Києва – Голосіївський ліс.

Голосієво – це місце овіяне легендами, яке ретельно  зберігає свої таємниці.

За переказами на території Голосіївського лісу в давні часи жили Волхви. Ці лісові чарівники володіли Силою, яка в багато разів перевищувала людські можливості. Волхви керували погодою, пророкували майбутнє, переміщалися по повітрю, могли жити під водою і багато іншого, що в наших справжніх людських поняттях вважаэться неможливим.

Перша історична згадка про волхвів з’являється в літописі 912 року в зв’язку з передбаченням  смерті київського князя Олега. “Мовляв, приймеш ти смерть від коня свого …” І всім відома легенда про виконання «вироку» змією, яка виповзла з черепа вже мертвого коня.

За часів хрещення Київської Русі Волхви піддавалися жорстоким гонінням з боку князя Володимира – вони не приймали нову віру і відмовлялися підкорятися князю.

Волхви жили в гармонії зі світом і природою – в цьому одне з пояснень їх надлюдських можливостей. За однією з легенд 300 волхвів через вогонь пішли в інший вимір саме  в  Голосіївському лісі. Зараз в цьому місці росте гай з 300-х сот буків. Енергетика тут дуже незвичайна і якщо відпустити думки і відкрити серце –  у людини змінюється сприйняття світу і стан свідомості. При правильному настрої тут відбувається відновлення глибинної пам’яті, розширення свідомості і з’єднання з Вищим Я.

Під час нашої екскурсії по Голосіївському лісу ми потрапимо  ще до одного Святилища Волхвів. Це місце Сили відзначено віковими дубами. Тут можна часто побачити людей, що займаються енергетичними практиками.

А внизу гори знаходиться цілюща купіль , в якій облаштували з великою любов”ю місце свого купання послідовники вчителя Порфирія Іванова.-

Неподалік  від купелі знаходиться Голосіївський монастир , відновлений після  закриття і розграбування. Саме в цих чарівних красою та силою місцях  жили матушка Аліпія і знаменитий голосіївський старець, який знав стародавні обряди і вмів розмовляти з тваринами.

Після  купелі ми піднімемося до верхньої частини Голосіївського лісу – вона підноситься над Києвом, як Печерська гора. На думку Сергія Голосіївського ця гора – слов’янський Олімп, або Олімп Київської Русі.

Таємничий і загадковий Голосіївський ліс, а слава про його цілющі енергії поширилася далеко за межі Києва.

Наш похід вихідного дня в Голосіївський ліс розпочнеться від першого Ореховатського озера, яке знаходиться недалеко від станції метро Голосіївська.

Ми побуваємо:

• на пагорбі, де просвітлені люди відчувають присутність Богородиці. У цьому місці зробимо практику розкриття серцевого центру.

на порталі Волхвів , де зробимо практику Тібетського Буддизму – розкриття серця воїна в порталі Волхвів.

• біля знаменитої Голосіївської купелі , де бажаючі зможуть зануритися в цілющу воду джерела і відчути, як сила і бадьорість наповнюють кожну клітинку тіла.

• на плато Голосіївського лісу , де в далекі часи знаходився легендарний Град Волхвів.  Ви дізнаєтеся, де росте знаменитий « Дуб, який говорить» і поспілкуєтеся з ним. Тут ми зробимо практику уславлення стихій.

• у другій цілющій купелі в Китаєво, де можна буде ще раз зануритися і відновити сили в кінці прогулянки.

• на території Свято-Преображенської пустині.

Провідник і ведучий по Голосіївському лісу – Ігор Титаренко, відомий мандрівник, провідник по місцях Сили, езотерик, фізик, психолог і надзвичайно цікава  людина.  

ПоДАРуйте собі надзвичайну подорож до самого містичного лісу Києва!


 

rss