Імпорт електротехніки та іншого обладнання. Що необхідно знати?

Опубликовано: 08.10.2018

видео Імпорт  електротехніки та іншого обладнання. Що необхідно знати?

Волинь купує більше ніж продає

09.02.2016

Багато підприємців в сучасних умовах розглядають сертифікацію та декларування оцінки відповідності своєї продукції, як зайві потрачені час та кошти. Наслідком чого є не відповідність продукції вимогам законодавства і як результат – штрафи, заборона ввезення товару та перевірки службою ринкового нагляду. Зокрема, якщо Ви імпортує світлову техніку, електрообладнання або іншу продукцію, яка потрапляє під дію Технічних регламентів, Вам необхідно привести продукцію у відповідність до вимог регламентів.


включених insurance-motorcycle-airplane-rental-import-export-car-villa-apartment-booking-t

Мінімальним підтвердженням оцінки  відповідності є нанесений знак відповідності на кожен окремий виріб. Причому знак відповідності повинен бути нанесеним на кожен окремий виріб, що потрапляє під дію технічних регламентів. Є нанесений знак відповідності на продукції – можете її ввозити. Немає нанесеного знаку  - отримуєте припис про заборону ввезення, а далі перевірка технічного файлу. І проблеми, проблеми, проблеми. В першу чергу вони виникають від незнання або небажання розуміти: «Навіщо це потрібно? Для чого це?». Цим легко користуються нечисті на руку інспектори та представники контролюючих органів, які можуть дати як невірну рекомендацію щодо виправлення невідповідності, написати про неправомірне порушення чи виписати штраф, чи куди гірше вимагати хабар.

Тому для уникнення проблем при митному оформленню та перевірок службой ринкового нагляду необхідно правильно скласти технічний файл на продукцію та провести оцінку відповідності Вашої продукції й нанести правильне маркування В технічних регламентах чітко написані вимоги, які повинні бути виконані, якщо все зробити вірно, то перевірку можна не допустити.                                                                            

Хочете убезпечити свій бізнес від небажаних затримок і фінансових витрат?, Зверніться в АЛДЕН ГРУП. Довірите роботу професіоналам.


 

rss