Ивано-Франковский национальный медицинский университет , ДВНЗ “ІФНМУ” Ивано-Франковск, ул. Галицкая, 2

Опубликовано: 03.10.2018

Ивано-Франковский национальный медицинский университет

Державний вищий навчальний заклад „Івано-Франківський національний медичний університет» (в 1945 році - Станіславський державний медичний інститут, з 1963 року – Івано-Франківський державний медичний інститут, з 1994 року - Івано-Франківська державна медична академія, з 2005 року – Державний вищий навчальний заклад „Івано-Франківський державний медичний університет», якому Указом Президента України від 27.11.2008 року № 1096/2008 надано статус національного, був заснований 7 жовтня 1945 року на базі 2-го Харківського медичного інституту після його передислокації в м. Івано-Франківськ (колишній Станіславів) для задоволення виключно гострої потреби в лікарських кадрах у Станіславській та сусідніх областях.

На даний час в університеті діє 5 факультетів: медичний, стоматологічний, фармацевтичний, підготовки іноземних громадян, післядипломної освіти, підготовче відділення для іноземних громадян та медичний коледж. Здійснюється підготовка магістрів медицини за спеціальністю „Лікувальна справа”, „Педіатрія”, „Стоматологія”, магістрів фармації за спеціальністю „Фармація”, спеціалістів за фахами: „Лікувальна справа”, „Педіатрія”, „Стоматологія”, спеціалістів денної та заочної форми навчання за спеціальністю „Фармація”, а також молодших спеціалістів за спеціальностями „Лікувальна справа (фельдшер)”, „Сестринська справа” та „ Стоматологія ортопедична”.

"Ивано-Франковский национальный медицинский университет" находится по адресу: Ивано-Франковск, ул. Галицкая, 2 . На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Ивано-Франковский национальный медицинский университет", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Ивано-Франковск, ул. Галицкая, 2"! Если Вам нравится "Ивано-Франковский национальный медицинский университет" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

 


 

rss