Екскурсії в Чорнобиль. 24/ сервіс

Опубликовано: 02.10.2018

видео Екскурсії в Чорнобиль. 24/ сервіс

На екскурсію в Чорнобиль

Екскурсії в Чорнобиль

Екскурсійних турів надзвичайно багато, і кількість пропозицій про відвідування різного роду культурних закладів, пам’яток архітектури, історично важливих і вагомих місць. Все це відбувається тому, що сучасні жителі великих міст і не тільки, дуже цінують свій час, і відпочинок свій воліють проводити цікаво і з користю.Екскурсія в Чорнобиль і Прип’ять Вартість
Одноденний груповий тур до Чорнобиля і Прип’яті За запитом
Дводенний груповий тур до Чорнобиля і Прип’яті За запитом
Індивідуальна екскурсія (1-50 чоловік) в Чорнобиль і Прип’ять За запитом
Індивідуальна екскурсія (1-50 чоловік) в Чорнобиль і Прип’ять За запитом

Наша компанія пропонує безліч екскурсійних турів по Києву та в області, це миллитари тури, відвідування музеїв, шоп тури, піші та автобусні екскурсії по місту. Також ми пропонуємо відвідати цікаві місця і за межами міста, а саме тур в Пирогово або ж вчинення екскурсії в Чорнобиль.


Екскурсія Чорнобиль, Прип'ять, ЧАЕС, Чорнобиль-2

Кому сподобається екскурсія до Чорнобиля?

Екскурсія в Чорнобиль вартість якої відносно невелика, це можливість своїми очима побачити наслідки величезної історичної трагедії, не лише українського, а світового масштабу. Адже день 26 квітня 1986 – це один з найважливіших, хоч і трагічних, у всесвітній історії. Відвідування Чорнобиля дозволить побачити, яким стало місто після катастрофи, задуматися про те, яким би могло бути місто, якби трагедії не сталося і зрозуміти наскільки страшними були наслідки для багатьох сімей, що покидали свої будинки.


Що ховають у Чорнобилі?

Адже місто Чорнобиль екскурсії в який здійснюються вже кілька останніх років, був процвітаючим населеним пунктом, який в мить перетворився на зону відчуження. Багатьох лякає одна згадка про подію, але ще більше (з кожним роком ця кількість збільшується) цікавих людей, які бажають на власні очі побачити наслідки, і зіставити побачене з тим, про що чули або читали в газетах або підручниках. Це покинуте місто, порожнє місто, але воно все таке ж багате своєю історією, технічними об’єктами, природою, на які дійсно варто подивитися!

Як проходить екскурсія у Чернобиль і наскільки вона безпечна?

Стартує екскурсія до Чорнобиля з Києва та інших міст, замовивши таку послугу на нашому сайті ви можете не турбуватися про організаційні питання, так як ми про все потурбуємося за вас. Про те, наскільки безпечно відвідування «закритої зони», а також не зашкодить це вам, говорить багаторічна практика проведення екскурсій в Чорнобилі. Вони не забороняються законом, всі ті, люди що знаходяться на екскурсії, після неї проходять перевірку, на наявності шкідливого впливу, і за всю практику проведення екскурсії в Чорнобилі ще не було будь-яких випадків.

Час проведення, організаця, а також вартість екскурсії в Чорнобиль уточнюйте у нас, залишивши запит електронною поштою або по телефоном.

 

 

rss