Персональна охорона, особистий охоронець. 24/7 сервіс в Києві та Україні

Опубликовано: 02.10.2018

видео Персональна охорона, особистий охоронець. 24/7 сервіс в Києві та Україні

Як виглядають справжні тілоохоронці

Персональна і особиста охоронаДля замовлення персональної або особистої охорони в Києві і Україні , звертайтеся до нас в будь-який час!

Наші переваги:

1 . Тільки кваліфіковані професіонали.

Майже всі охоронці, що працюють в нашій копанні – це колишні співробітники Міноборони і МВС, багато хто брав участь у військових діях. Всі наші охоронці мають спеціальне екіпірування і пройшли спеціальну підготовку, навчені прийомам рукопашного ведення бою і мають розряд з прицільної швидкісної стрільби.


Як обдурити охорону Президента? || Денис Бігус

Всі наші охоронці розташовують спеціального екіпірування і пройшли спеціальну підготовку , навчені прийомам рукопашного ведення бою і мають розряд з прицільною швидкісній стрільбі.

Всі наші охоронці розташовують спеціального екіпірування і пройшли спеціальну підготовку , навчені прийомам рукопашного ведення бою і мають розряд з прицільною швидкісній стрільбі.

2. Повний комплекс послуг.

Ми пропонуємо Вам забезпечення безпеки під “ключ”, надаючи кваліфіковану, досвідчену охорону і будь-які види транспорту 24/7.

3. Оптимальні розцінки.

Дешевизна даного сервісу зовсім не обов’язково свідчить про якість послуги, про спокій і безпеку клієнта. Наша компанія пропонує оптимальні розцінки на надані послуги!

Наша компанія пропонує оптимальні розцінки на надані послуги!

4. Ми цінуємо Ваш час!

Замовити персональну охорону, як у Києві, так і по всій Україні можна в будь-який час доби. У нас в компанії замовлення цілодобово приймаються диспетчерської зміною, до складу якої входить кілька людей. До нас завжди можна додзвонитися і обговорити будь-яку проблему.

5. Конфіденційність і невидимість.

Concierge Group гарантує Вам повну конфіденційність і безпеку найвищого класу. Наші охоронці не заважають Вам і виконують свою роботу непомітно. Вони вивчають оточуючих людей, аналізують ситуацію і своєчасно реагують.

Персональна охорона і особистий охоронець в Києві і в Україні

Курс валют в Україні

Охоронець – одна з найдавніших професій у світі. З’явившись в часи античності, вона розвивалася разом з людьми. Персональна охорона завжди знаходилася поруч з відомими особистостями – акторами, політиками, державними діячами. Не втратила актуальності ця професія і сьогодні. Для деяких людей мати особистого охоронця – данина сучасній моди. Для інших – одна зі складових іміджу. Для третіх це є життєвою необхідністю.

В обов’язки персональної та особистої охорони в Києві і по Україні входить не заважати клієнту працювати. Охоронець не маячить постійно перед очима, він виконує свою роботу непомітно. Він вивчає людей, оточуючих клієнта, придивляється, аналізує ситуацію і своєчасно реагує.

Concierge Group надає широкий список послуг для забезпечення Вашої безпеки:

особистий охоронець в Києві, Україні і по всьому світу; персональна охорона VIP-персон; водій-охоронець в Києві та в Україні; супровід VIP-персон; онлайн захист та консультації; приватні детективи та їх послуги; охорона заходів, офісів, будинків, сімейні охоронці та інше; автомобілі представницького класу та автотранспорт; багатоцільові автомобілі; броньований транспорт.

Наша компанія надає послуги: персональна і особиста охорона в Києві, Україні та по всьому світу . Коли вам необхідно забезпечити безпеку проведення переговорів або ділових зустрічей, провести безпечно де-небудь захід або провести відпочинок, не побоюючись за особисту безпеку або учасників заходів, зверніться в Concierge Group і замовте персональну охорону в Києві.

Послуга водія-охоронця поєднує дві корисних якості: послуги водія і збереження особистої безпеки. Всі охоронці, що працюють у нашій копанні, пройшли спеціальну підготовку, навчені прийомам рукопашного бою і мають розряд по прицільній стрільбі на швидкості. Довіривши свою безпеку нашим співробітникам, ви забезпечите собі надійний захист, істотно заощадите кошти, оскільки ми надаємо послуги з вельми помірними розцінками. Ви побережете свої нерви і збережете життя собі або своїм близьким,а це і є дійсно цінне і важливе.

Ми пропонуємо Вам скористатися одним з видів приватних послуг – супровід на ділові зустрічі або вечірки. Де б ви не знаходилися, ми гарантуємо повну безпеку. Ви відпочиваєте і насолоджуєтеся життям, а ми охороняємо. За Вашим бажанням охоронці будуть знаходитися поруч у будь-який час – коли ви просто прогулюєтесь містом, їдете у відрядження або спілкуєтеся з діловими партнерами. Скориставшись нашими послугами, ви можете розраховувати на обслуговування найвищого професійного рівня.

Наше завдання – забезпечення Вашої безпеки. Ви займаєтеся своїми справами, а ми непомітно робимо свою роботу.

Ми пропонуємо тільки досвідчену персональну охорону і професійних особистих охоронців в Києві і Україні !

 

 

rss