Реклама

Опубликовано: 29.09.2018

видео Реклама

ЛУЧШАЯ РЕКЛАМА ЗА 10 ЛЕТ! Самая креативная реклама десятилетия

Я подивився вперед і вгору. Дороги на підйом ще предостатньо. Приблизно з кілометр.Я озирнувся. Старпом тримався за щоку і страшенно кривився. У нього моторошно боліли зуби.

Ліза виглядала бадьоріше. Але це зараз, поки стоїмо. Найпрекрасніша частина її тіла, а, по-моєму, їй є п'ята точка, давала знати про себе в русі. Забій був хворобливий і не приємний.

Треба рухатися. Я зробив крок уперед. Ліза зойкнула, але, судячи з шелесту її одягу, так само пішла. Старпом застогнав виразніше, значить, рушив і він.


Рожденные после СССР. Реклама как пощечина

Вершина повільно, але наближалася. Я ще раз оглянувся. Старпом як заморозки використовував мінусову температуру, відчайдушно вдихаючи свіже повітря через проблемні щелепи. Ліза мовби підштовхувала себе ззаду долонькою, але, швидше за все вона підтримувала і заспокоювала, ще нещодавно свою гордість, нині просто ненависно ниючі м'язи.


RYTP Правильные рекламы 31 (ALL)

Залишалося небагато, метрів сто.

Несподівано ззаду старпом видав страшний крик, що перейшов потім у кепський виття. Ліза з переляку гепнулась, на і без того проблемну зараз частину свого тіла, з криком від болю і страху заскользіла вниз.

Старпом наковтався свіжого повітря, і морозець зробив свою погане справу. Щелепа на змаху, в апогеї звело і заклинило. Він стояв, зі страшними від болю і переляку очима, розкривши далі межі свій рот. Мова полоскати в зіві поміж рядами гнилих зубів, немов самотні трусики в ополонці. Я підійшов. Його очі змінили жах на благання. Він чекав допомоги.

- Придурок! - Сказав я, - якби ти з дитинства регулярно чистив зуби пастою «Blyad - and - ment», проблем у тебе зараз би не було. Зубна паста «Blyad - and - ment» - зі здоровими зубами у вічність!

- Хм? - Хмикнув редактор.

- А у мене три питання. - Вставив режисер, - перший - навіщо так натуралістично і грубо? Другий - чому «Старпом»? Третій - причому тут Ліза?

- Білосніжна пишність штучних зубів вже порядком приїлося і набридло. Кому-то, звичайно, подобатися, інакше, чому наші старі артисти, аж до цього дня зберегли свої зуби, сьогодні оплату за день зйомок, отримують в рази менше, ніж сучасні «Зірки». А гниль пеньків, замість зубів, що антиреклама прокурених легенів для сигарет. Старпом? Я служив на флоті, пам'ять про мого старпома - негативна, це моя простенька, правда і підленьке помста. Але це ім'я тільки в сценарії, озвучено воно не буде, поміняйте, якщо хочете. А Ліза... Ну яка реклама без прекрасної половини людства, та ще й з такими формами.

- А мені подобатися! - Сказав режисер, - Такого ще не було. Ще б в кінці «Веселого Роджера» з гнилими зубами, та хрест під ним з тюбика з пастою і зубної щітки замість кісток.

- Хм!?! - Хмикнув редактор.

Частина зуба - не тільки корисно для себе. Запах несвіжого рота не відіб'єш НЕ жуйкою, не бурулькою. А цілуватися так приємно. Так приємно! Так приємно!


 

rss