ЯК вважати площа забудови :: як розрахувати площа забудови земельної ділянки :: Нерухомість :: Інша

Опубликовано: 29.09.2018

1

Згідно з діючими на території РФ будівельним нормам і правилам - СНіПам, і, зокрема СНиП 31-01-2003 «Будівлі житлові багатоквартирні», площа забудови встановлюється рівною площі горизонтального перерізу по зовнішньому контуру будинку на рівні цоколя. При цьому в ній враховуються всі виступаючі частини будівлі з перекриттями - балкони, тераси, галереї, веранди і портики. Якщо є архітектурні деталі будівлі з опорою на стовпах, то вони також включаються в загальну площа його забудови .

2

У зв'язку з тим, що в даний час на території багатьох населених пунктів вже діють правила землекористування і забудови , встановлюють межі різних територіальних зон, необхідно правильно визначати площа забудови . Вона є регламентованої величиною і для кожної територіальної зони має своє значення. Для складських територій воно більше, для житлової забудови - Менше.

3

Максимально вирішуваний відсоток забудови в межах даної земельної ділянки визначається як відношення суми площ забудови всіх будов до загальної площі земельної ділянки. Щоб дізнатися це співвідношення, вам необхідно мати план забудови вашої ділянки, або плани кожного будови, зведеного на ньому.

4

Якщо будови зведені за архітектурним проектам, то всі необхідні розміри ви можете визначити за ним, оскільки в них містяться поверхові плани із зазначенням розмірів, в тому числі, зовнішніх стін. У тому випадку, якщо ви не знаєте розмірів будівель і споруд на своїй ділянці, замовте топографічну зйомку, свої проміри геодезисти роблять по зовнішньому контуру будівель. Отримайте топографічний план ділянки. Оскільки всі топографічні схеми в даний час створюються за допомогою спеціальних гіс-програм, площа забудови кожної будівлі буде підрахована автоматично. Просто попросіть вказати її на схемі.


 

rss