Як виплатити кредит, якщо немає грошей

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як виплатити кредит, якщо немає грошей

Ляшко: Діти при живих батьках не повинні рости у дитбудинках

1

Спробуйте оформити кредит в іншому банку під нижчі відсотки, якщо відчуваєте, що незабаром у вас не буде грошей для оплати позики. Це дозволить мінімізувати ваші щомісячні витрати і встигнути запобігти отриманню зіпсованої кредитної історії. Наприклад, якщо ви знаєте, що незабаром вас звільнять з роботи, то попросіть роботодавця відстрочити даний момент до оформлення кредиту. В іншому випадку безробітному буде складно отримати в борг гроші.2

Займіть необхідну суму у родичів або знайомих до вирішення ситуації. При цьому бажано скласти безвідсотковий договір позики. Обговоріть терміни погашення. У цьому випадку ви зможете вчасно погасити кредит і не зіпсувати відносини з банком. Врахуйте, що в майбутньому вам належить повертати вже два боргу, тому приступите до пошуку нового джерела доходу.


11.07 | Що змінить новий закон про відновлення кредитування

3

Домовтеся з банком про реструктуризацію боргу. Поясніть ситуацію, що склалася і попросіть відстрочити платежі по кредиту . В даний час багато банків практикують даний спосіб, при цьому щомісячні платежі мінімізуються або зовсім скасовуються строком на один рік.


ВР понад 300 голосами підтримала урядові закони щодо реструктуризації боргів

4

Зверніться до законодавчої бази, якщо банк відмовляється йти вам на поступку. Необхідно відзначити, що наприклад, в цивільному кодексі прописана ситуація про заборгованість по іпотеці, яка у разі важкої фінансової ситуації може бути відстрочена на кілька років.

5

Подайте позовну заяву до суду, в якому вимагайте від банку взяти до уваги вашу ситуацію. Якщо суд визнає, що втрата роботи не є вашою провиною, то є шанс, що вас звільнять від сплати пені та штрафів і дозволять відстрочити виплати.

6

Отримайте податковий кредит на відсотки по іпотеці. Для цього необхідно звернутися з відповідною заявою до податкової інспекції за місцем проживання. Дізнайтеся про умови отримання грошової пільги та заповніть всі необхідні бланки. В результаті ви можете отримати деяку суму як відшкодування раніше сплачених відсотків по іпотеці.


 

rss